Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudja egy ember úgy...

Hogyan tudja egy ember úgy leèlni az èletèt hogy soha semmit sem főzött vagy sütött ès nem is tud?

Figyelt kérdés

Fèlre ne èrtsetek, nem bántásnak szánom a kèrdèst, csak magát a motivációt vagy micsodát nem èrtem a dolog mögött. Apám testvère meghalt pár ève. Akinek a felesègèről kiderült nyugdíjas lèttère hogy szószerint egy rántottát se nagyon tud elkèszíteni mert sosem èrdekelte a főzès ès mindig a fèrje sütött főzött. Erre akkor jöttem rá mikor meghalt ès a szüleim is megerősítettèk. Plusz mondta hogy mostmár kènytelen lesz az ètteremből rendelni az ètelt.



Èn ezt az egèszet nem èrtem, nem tudom elfogadni, elèg sokat kattog ezen az agyam. Èn 30 èves fèrfi vagyok, de imádok sütni főzni. Már óvodás koromban ott lábatlankodtam a konyhában ès segítettem amit csak tudtam a koromból ès mèretemből kifolyólag :D Pl rántott dolgokat panírozni meg ilyenek.


2022. júl. 23. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek, de sosem főztem/sütöttem eddig, nem is tudok, mert nem eszem igazán főtt ételt, megoldom hideggel. Még élek, egyedül. Szerintem nincs ebben akkora nagy szenzáció, mint gondolnád...(F)
2022. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem érez ellenállhatatlan vágyat rá, hogy főzzön, mint te, az simán.
2022. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

VAN, akit érdekel a fözés és VAN, akit nem.

Egyrészt semmi baja sem lesz egyetlen embernek sem, ha soha nem eszik életében fött kajákat, másrészst lehet rendelni, étteremben/kifözdében enni, szóval nem igazán probléma.

2022. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen már meglepően fejlett és gyors a kiszállítási rendszer, és igazából ha az ember összeadja egy bőségesebb ebédhez szükséges hozzávalók árát rájön hogy árban sincs akkora különbség. Plusz a boltokban árulnak instant ételeket amiket csak be kell tenni a mikróba. Sok embernek nincs is igénye a főtt ételre, elélnek szendvicseken és gyümölcsön is. Meg persze van akinek a párja imád főzni, ő viszont nem, mert "koszos és büdös lesz közben" vagy "túl időigényes és unalmas, ő nem kevergeti fél órát a levest". Akkor ők beosztják hogy az egyik főz a másik pl mosogat. Szerintem ennek a négynek az ötvözete lehet az indok. Mondom ezt úgy hogy én is imádok sütni/főzni pici koromtól :D
2022. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Anyám 84 éves, és mostanában kényszerül csak rá, hogy főzni tanuljon.
2023. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nő hogy tud úgy le élni egy életet? Gyereket se nevelt? Ura akire főzni kellett? Oké hogy a mai világba ha van pénzed rendelsz kaját meg étterem stb...Pedig azt hittem nagyanyaink korába még kötelezőbb volt a házvezetés...Ezek szerint akkor is voltak kivételek...
2023. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt megèrtem ha valaki nemtud mert nincs rá idelye, ereje vagy bármi más miatt. Csak az nem fèr a fejembe hogy hogy lehet az hogy ne is èrdekelje.
2023. nov. 3. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!