Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nap egész nap a Messeng...

Minden nap egész nap a Messengert, Instagramot és az email fiókjaimat nézegetem hogy jött-e valakitől valami válasz. Mit csinálhatnék helyette?

Figyelt kérdés
Mert már teljesen kezdek megőrülni, főleg hogy többnyire nincs új üzenet. De rá vagyok függve. Hogy szokhatnék le arról hogy állandóan ezeket nézegetem? Mielőtt még teljesen rámegy a fizikai/mentális egészségem. Mindemellett az életem is teljesen üres
2022. júl. 24. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Mi a f@szt lehet egyáltalán annyit dumálni?!

Éljél b@zd+ ....

2022. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Olvass utána a dopamin detoxnak.
2022. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki, a szabadba, kezdj el sportolni, olvass, fess, rajzolj, hallgas zenéket, nézz filmeket.

Inkább introvertált, vagy extrovertált személy vagy? (Introvertált: visszahúzódó, behúzódó, jobban szert otthon bekuckózni, mint, hogy bulizni/bulizzon. Extrovertált: szeret barátokat keresni, barátságokat kötni, emberekkel emberek között lenni, a társaág középpontjában lenni.).

Ennek megfelelően válassz szabadidős elfoglaltságot, más néven, hobbit!

Sok sikert, menni fog, Kérdező!

2022. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ba*d falhoz a telot es kezdj elni
2022. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanígy vagyok csak a gyk-val. Életem sincs, nincs munkám, utál mindenki, nincsenek barátaim, nincs párom, nincs életcélom, nincs pénzem, utálok mindent.
2022. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk tanulj vagy dolgozz. Ezek úgy leszívják a nap végére az energiádat, hogy nem szeretnél mást, csak aludni.
2022. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!