Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok az esőhöz? Mennyi...

Mit szóltok az esőhöz? Mennyi eső esett felétek az éjjel folyamán?

Figyelt kérdés

Késő délután érkezett meg a hidegfront, de akkor még inkább csak a szél fújt.

2 óra előtt kezdett el esni az eső és majdnem reggel ötig esett.

Nagyon örülök neki, mert nem rég írták meg egy mezőgazdasági cikkben, hogy itt a Dunántúlon még megmentheti az idei kukorica nagy részét egy kiadós eső az elkövetkező két hétben!

Tudom, hogy sajnos összességében nagyon kevés volt ez a csapadék, de így sokat számít a még érésben lévő növényeknek!

A talaj egyébként már teljesen száraz. Ami nem csoda! Hiszen, errefelé április közepe óta nem volt kiadós csapadék...

Tudom, az országban sok helyütt már hetekkel ezelőtt kárba veszett az idei kukorica is.



2022. júl. 24. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Max negyed órát ha esett, pár csepp :(
2022. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sajnos csak pár percig szemerkélt :(

komárom-esztergom megye északi része.

2022. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettő csepp.Még szerencse, hogy locsoltam.
2022. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
0mm
2022. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Este 10-től 2-3 órán keresztül szakadt. Sopron
2022. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy Budapesten élő barátom most érkezett meg hozzám és ő is mondja, hogy ott negyed órát esett csak és annyi...

Szomorúan olvasom, hogy míg egyes helyeken kiadós csapadék volt, máshol szinte semmi...

Én tököt vetettem idén, de már rég nem foglalkozom vele, mert a gatyám rámenne a vízszámlára!

Szerencsés, akinek van kútja!

Bár, a szomszédomnak már az is a kiszáradás határán van! Már csak a paprikát, paradicsomot locsolja!

Borzasztó ez a helyzet!

2022. júl. 24. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dunakeszi, tegnap délután nagyon kevés. Megint rekkenő hőség van.
2022. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap estefelé esett nagyon-nagyon kevés:(.
2022. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapest: kora este a szimatom szerint eshetett pár jelképes csepp, de a kerten egyáltalán nem látszik. A föld már majdnem fehérre száradt, nincs az a vízmennyiség, amit ne tudja egyetlen szempillantás alatt elnyelni. A hegyoldali fekvés miatt a talajvíz is alacsony; ha ez így megy még pár évig, a legöregebb fák is ki fognak száradni, aztán nézhetjük a homokot és a betont.
2022. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyenge 1 mm
2022. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!