Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor indul meg? Csütörtökön...

Mikor indul meg? Csütörtökön csaszaroztak. Az első pillanattól kezdve nagyon ügyesen szívja a babám. Éjjel nappal folyamatosan rajta lóg de nem indult még meg a tejem. Érezni fogom ha elindul?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma-holnap beindulhat. Hallani fogod, ahogy nyel, meg én éreztem is. Ki is csoroghat pici tej a szája szélén. :)
2022. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen a 3-4. nap indult meg nekem is (hüvelyi szülés) egyik pillantról a másikra.
2022. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Remelem megindul hamarosan. Olyan sokat dolgozik vele. 🙂
2022. ápr. 9. 15:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerdán szültem, ma reggel indult meg a tejem🤗
2022. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kitartas, nekem az elsonel 3 nap volt, masodiknal 2. En is hallottam h elkezd nyelni :)
2022. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 4.napon indult be most.:)
2022. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miujság azóta? :)
2022. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A 4. napon nekem is beindult.

Addig ugye szinte megállás nélkül cicizett. Azóta napközben szépen alszik, akár a kiságyban is, de éjszaka meg ugyanúgy folyamatosan cicin akar lenni. Elalszik, letennem és ordít egyből amíg vissza nem kapja. Nem akartam neki cumit adni, de lehet azt kéne?! Valakinek valami ötlet, hogy mit kéne csinálnom vele? Aludnék szívesen én is. Nem sokat eskuszom csak egy picikét. 😅

2022. ápr. 12. 18:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Hat ez ilyen, ezzel sok mindent nem tudsz csinálni 😊

Az elso hetek nem az alvasrol szolnak. De amúgy probald fekve szoptatni ejjel, az pihentetobb mint ulve. Ha elso baba, aludhatsz vele nappal. Legye egy esti rutinotok amibol tudja a baba h mikortol van ejjel. Pl furdes utan mar csend és felhomaly

2022. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fekve szoptatok csak nagyon félek tőle h elalszom. Néha nem is tudom, hogy ébren vagyok vagy álmodom. 😅 Egyszer-egyszer egy pillanatra elalszom.

Azt mondod az első hetek telnek csak így? Ez normális? Nincs ennek semmi különösebb oka, hogy pont éjszaka csinálja ezt?

Első baba, tapasztalatlan vagyok. 😅

2022. ápr. 12. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!