Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvisel,hogy lassan 28...

Megvisel,hogy lassan 28 vagyok,és még mindig nem éltem igazán,úgy érzem levagyok maradva az életben, ráadásul anyum mindig azzal zaklat mikor jönnek az unokák. Más hol tart az életben?

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 17:33
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
81%

Én 33 leszek rövidesen.

Se gyerek,se pàrkapcsolat,

viszont van 3macskàm.

2022. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Én 2013-ban még minimálbért kereső ügyvédjelölt voltam, aki segítségre szorult a megélhetéshez is...

Ehhez képest te vélhetően sokkal előrébb vagy, mert ma már nem ilyen a világ, szóval ne legyél elkeseredve. :) Ráadásul fiatal vagy még nagyon.

2022. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem vagy lemaradva.


28 évesen én is szülőkkel élek, saját lakásra ilyen ingatlanárak mellett kilátás nincs, párkapcsolat stb.. meg inkább hagyjuk. :D

2022. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyedül élek egy albérletben,komoly kapcsolatom sosem volt, csak alkalmi szexek 40-50 közötti nőkkel,
2022. júl. 25. 17:50
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon fiatal nem vagyok, azok a 18-24 évesek
2022. júl. 25. 17:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor önállóság és szexuális élet tekintetében már előrébb vagy nálam. 😂😂😂
2022. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül vele itt egy újabb 28-as aki még a szüleivel él, és nincs párkapcsolat, és vannak még sokan biztos. Pedig én is dolgoztam már külföldön is tettem félre, laktam albérletben, de egyedül nem tudom eltartani magam ilyen árak mellett, és vissza kellett költözni. Szóval plusz 1 meg még van egy pár. Gáz nem gáz ez van.
2022. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra már egy ideje nem is igazán az a kellemetlen, amikor valaki a nemlétező barátnőm felől érdeklődik. Szüleim jófejek, mert inkább rám hagyják a dolgot. :*

Sokkal bosszantóbb inkább az, hogy az esetek 100%-ában olyan emberek faggatnak (ismerősök, rokonok), akiknek épp lett/van párja, és pontosan tudják, hogy nekem nincs, valamint azt is sejtik, hogy nekem miért nincs. Ennek ellenére azért megkérdezik, mert biztos, ami biztos. (Wtf logic?!)

De ha én, ne adj Isten jogosan visszakérdezek, hogy: Miért? Esetleg ismersz valaki számomra? Akkor többnyire a hebegés-habogás és a nem szócska, vagy annak szinonimája válasz után, valamiért egyből alábbhagy az érdeklődésük a témában. (Addig bezzeg jó voltam, amíg lehetett rajtam csámcsogni mi?!)

Amúgy is totál feleslegesen sürgetik az embert, mert az ilyen, és ehhez hasonló élettani "folyamatok" szerencsére nincsenek napra előre meghatározva. :D

2022. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Laktam volna otthon még,de szüleim mondták most már ideje külön laknom
2022. júl. 25. 18:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó gonosz szüleid vannak, nem bántásból mondom.
2022. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!