Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon sokat...

Szerintetek is nagyon sokat számit az öltözködés?

Figyelt kérdés

Ha nem érzem jól magam abban, amiben vagyok, az egész napom sz.r

Ha jól érzem magam mert szépnek és csinosnak erzem magam, tudom hogy az egész napom jó lesz

Ha csunyanak erzem magam a ruham miatt, még a jarasom is mas mintha szepen fel lennek oltozve.

Ezek miert vannak?


2022. júl. 25. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy mondás, eredetileg másra vetítve, de azt átalakítva:

"ha ruha nélkül nem érsz eleget, ruhával se fogsz!"


Fontos, de csak egy lépcsőfok a lényeg felé!

2022. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meztelenul szebb vagyok mint rossz ruhakba :D
2022. júl. 25. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek számomra tetsző dolgokba öltözködni, meg tudatosan nézem össze hogy mit veszek fel, de ma pl. olyan póló volt rajtam, amin nyaktájon már repedezik szét az anyaga. De én akkora egy eszetlen laza arc nagy király vagyok, hogy ezt is megtehetem anélkül hogy feszéjjfezne. :D
2022. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint annyiból számít az öltözködés, hogy ha olyan ruhát kell hordanom, ami nem kényelmes, mondjuk nem kellemes az anyaga, nem jó a szabása a testalkatomhoz, pl. valahol túl szűk vagy nagyon lóg, esetleg túl hideg vagy meleg az időjáráshoz képest, vagy bármi ilyesmi, akkor az zavaró és nem igazán tudok tőle koncentrálni a teendőimre meg egyebekre. De egyébként nem igazán létszükséglet a számomra, hogy bárki is csinosnak tartsa a külsőmet az öltözködésem alapján.
2022. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontos hogy az emberen legyen ruha,főleg télen hogy ne fázzon,vagy nyáron hogy ne égjen le a bőre.De engem igazából nem izgat hogy mibe vagyok,régen gyerekként és tinédzserként nagyon fontosnak tartottam hogy jól kinéző,márkás ruhákat hordjak,de később rájöttem,hogy nem a ruha teszi az embert egyáltalán.Olyanon is gondolkoztam párkapcsolataim alatt,hogy hiába van akárkin,menő szép ruha,mert ha levetkőzik,lehet hogy a teste már nem olyan tetszetős neki,és lehet hogy ő ezzel tisztában is van,és ezért kompenzálja ezt az öltözködésével.
2022. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos. Egyszerűen igényes vagy és nem érzed önazonosnak a rossz ruhákat.
2022. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon felületes dolgok, egy életkor felett már nem igazán számít az, hogy milyen ruhában vagy. Nem számít, hogy mennyire márkás, nem számít, hogy mennyire nőies. Fontosabb, hogy hogyan érzed magad benne, mert azokat az embereket mindenki jobban kedveli, akik mosolyognak és jól érzik magukat a bőrükben.


Egy igazán fontos dolog, hogy tiszta legyen rajtad. A másik emberen soha nem azt nézem, hogy milyen ruhában van, hanem, hogy mennyire tiszta. Pl. a farmer rajta tiszta folt, elöl-hátul, arról hamar meglesz a véleményem, mindegy, hogy nő vagy férfi az illető.


Dohányosokról szintén, de most az öltözködés volt a kérdés.

2022. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!