Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mondott le...

Szerintetek miért mondott le a 10.000-ről? Te is lemondtál volna? (Rövid)

Figyelt kérdés

Magánszemély hirdetett valamit. 10.000Ft

Megbeszéltük a helyszínt, viszont nekem végül mégsem lett jó. Mondtam neki, hogy 2 rövid villamosmegállóra vagyok ha tud jöjjön már el oda.

Azt mondta nem szeretne még menni. Inkább lemond a pénzről. Hát én lefőttem.

Ennyire nem ér manapság már sokat 10e?


2022. júl. 26. 08:52
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mmint nem akar még plusz 2 villamossmegállót menni.
2022. júl. 26. 08:53
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Én sem szeretek változtatni, pláne ha egy idegen emberről van szó.

Meg van beszélve egy hely és egy idő, ha nem, akkor nem.

2022. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondott le a 10 ezerről, mert mástól is megkaphatja (elképzelhető, hogy más többet ad érte majd). Viszont elképzelhető, hogy olyan az eladó, hogy nem tud közlekedni (pl: mozgáskorlátozott, vagy valakit folyamatosan ápol).


Visszakérdezek: Ennyire nem ér meg neked az a valami, hogy nem mész érte két plusz villamosmegállót?

2022. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Csak nem szeretik az emberek, ha sz...ják őket. Vagy csak nem tartotta biztonságosnak a megoldást.
2022. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki rohangálna utánad!


Megbízhatatlan vagy, ezt bizonyítottad neki, semmi garancia arra hogy megy +2-t és valóban ott leszel.

2022. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott le róla, csak nem hagyja magát ugráltatni. Nem, én sem hagytam volna. Meg volt beszélve a hely és az idő, ő ott volt, te nem, és még csak nem is szándékoztál odamenni. NEKED kellett az ő áruja, nem fordítva. Neked kellett volna alkalmazkodni.
2022. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki, hogy 2 rövid villamosmegállóra vagyok ha tud jöjjön már el oda."


Te is csak 2 rövid vill. megállóra voltál a célodtól (tőle), mégsem mentél oda. Minek ugráljon ő neked? Árul egy tárgyat, ha te nem veszed meg, majd megveszi más, aki hajlandó elmenni a megjelölt helyszínre. Nem a 10e Ft-ról, hanem egy őt ugráltatni akaró paprikajancsiról mondott le.

2022. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem volt megbeszélve a helyszín bocsanánat, csak feltételesen. Hogy az jó lehet. Nem fixáltunk le semmit és nem aznap mondtam le, hanem előtte mikor egyeztettünk volna végleges helyszínt. Akkor mondtam, hogy nekem még sem lesz jó. Dolgozom, nem tudtam elkéreckedni. Ezért mondtam neki, hogy 2 megállóra vagyok ha belefér neki.

Akkor most újra valaszoljon mindenki, így, hogy már érti.

2022. júl. 26. 09:30
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Oké, válasz 2: ezer oka lehet.


Lehet hogy ott tud jól parkolni mert kocsival kozlekedik.

Fáj a lába. Ismerőse furikázza oda. stb stb

2022. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

8-ra:

Mondjuk így tényleg más. Eszerint 2 vill. megállóra neki sem az otthona (vagy munkahelye) volt? Mert ha pl. a munkahelye, akkor lehet, hogy ő sem tudott elkéredzkedni. Ilyenkor megoldás lehet, ha elmondod, hogy pl. 5-kor végzel, negyed hatra oda tudsz menni. Ha magánszemély az eladó, akkor nem szokta zavarni, ha késő délután vagy este van a találkozó.

Mindegy, nem akart odamenni, biztos volt más érdeklődő is, és úgy gondolta, majd megveszi más.

2022. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!