Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? tobbi lent :)

Mi a baj velem? tobbi lent :)

Figyelt kérdés

Tehát a barátnőm és a szüleim is szokták mondani h köcsög vagyok és csak magammal foglalkozok, pedig majdnem minden úgy van ahogy ők szeretnék illetve néha viccből szoktam mondani olyanokat h pl találok egy eldeformálódott húst és akkor mondom h az hasonlít az öcsémre. Ez mondjuk nem egy normális dolog, általába megpróbálok kedves lenni veluk és ha nem szeretnek valamit amit én szeretek akkor inkabb csinálom azt amit ők szeretnek en meg nem hogy nekik legyen jó mégis mindig találnak valamit amit nem csinálok jól, elrontok stb... azt szeretném hogy jó legyen nekik de nem tudom azt tenni amit ők várnak el tőlem és mindig mérgesek lesznek rám, min kellene változtatnom?


remélem érthető és előre is köszönöm a válaszokat


2022. júl. 27. 01:02
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
58%

Ebből az jön le, hogy te próbálod azt csinálni ami nekik jó.

Most vagy tényleg csinálsz valami olyat, ami köcsögség csak te nem veszed észre, vagy mindenki más túlreagálja a dolgokat, s csak csicskáztatni szeretnének téged.

Kérdezd meg barátnőidet, hogy miért gondolják ezt, s ha nincs normális válaszuk akkor nincs veled semmi gond, szard le mit gondolnak rólad.


Amúgy meg teljesen normális dolog szapulni öcsédet, tesómmal én is folyamatosan ezt csinálom, meg haverokkal is, csak poén az egész, hülye aki komolyan veszi.

2022. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor két probléma van.

Az egyik, hogy magaddal foglalkozol mindig, viszont valamit akkor csak nem jól csinálsz, ha ők az igyekezeted ellenére sem érzékelik a változást. Lehet meg kéne velük beszélned.

A másik, hogy kicsit komolyodj. Tanuld meg, hogy milyen szituban mi a megengedett.

2022. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!