Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 év körüliek, sokan vagytok...

24 év körüliek, sokan vagytok úgy, hogy sokmindent elcsesztetek az életben, nincs munkahelyetek?

Figyelt kérdés
Leírnátok, hogy mi a helyzet és mit csinálnátok másképpen?

2022. júl. 27. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, de sikerült kitörni később. Mondjuk a rengeteg elvesztegetett időt nem lehet visszahozni. Szívok is miatta.
2022. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Elképzelni nem tudom hogy ne legyen munkahelyem, 19 éves korom óta dolgozom, mellette tanulom.

De akkor mit csinálsz egész nap? Miből élsz?

2022. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sok mindent, a legjobban azt bánom, hogy nem jöttem össze egy olyan lánnyal , aki ugyan külsőleg annyira nem fogott meg, viszont belsőleg egy nagyon rendes aranyos lány volt, nagyon sajnálom az egészet.
2022. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Igen sajnos van ilyen de a hibáiból tanul az ember, és szerintem minden okkal történik, amik történtek velünk a múltban azok tettek olyanná amilyenek most vagyunk. Én pl: 17 évesen ott hagytam a középiskolát mert dolgoznom kellett a család megélhetése miatt... azóta rengeteg helyen jártam, sok féle munkakörben dolgoztam, sok tapasztalatot gyűjtöttem. Most 22 éves vagyok, volt egy vállalkozásom, jelenleg pedig egy cég alapítása felé haladok. Az érettségit pedig esti iskolán csinálom meg. De kitudja ha akkor nem hagyom ott az iskolát és nem szerzek tapasztalatot az életben, akkor lehet ma nem akarnék vállalkozó és cégvezető lenni.

-Szóval elrontottam e dolgokat az életben? Igen, volt sok minden amit helytelenül tettem.

-Megbántam e ezeket? Nem, mivel részben a hibáim és a rossz döntéseim is tettek azzá aki ma vagyok!

2022. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!