Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szégyellem magam

Mit csináljak? Szégyellem magam

Figyelt kérdés
3 hete beszélgetek egy férfival és tegnap tudtunk először találkozni. Nem szerettem volna felmenni hozzá és ezt le is szögeztem az elején, viszont elkezdett esni az eső és nekem nem volt negatív tesztem,hogy bárhová is beüljünk ezért végül felmentünk hozzá. ( Külföldön élek és itt sajnos a kertbe is csak teszttel lehet beülni....) Elkezdtünk borozgatni és hát lefeküdtem vele. Nem vagyok rá büszke egyáltalán, sőt...szörnyen érzem magam. Viszont ezt leszámítva elég jól elvoltunk, másnap délig. Miután hazamentem leírta hogy 1 hónapja szakított a barátnőjével akivel 2 évig voltak együtt és elmondása szerint tegnap költözött ki tőle a lány mielőtt találkoztunk és sírva könyörgött,hogy ne szakítsanak. Elmondta neki,hogy velem fog találkozni és elvileg a lányt teljesen kikészítette a dolog és “instabil” lett. Ma beszéltek délután telefonon és utána rám írt. Arra kért,hogy tartsunk szünetet mert nagyon megbánta és rosszul érzi magát a lány miatt. Én olyan szinten megalázva érzem magam..ha tudtam volna,hogy nincs lezárva ez a dolog akkor nem is találkozom vele, de nekem semmit nem mondott erről. Sajnálom a lányt is,magamat meg legszívesebben a föld alá kaparnám szégyenemben. Nem kellett volna ennek így történnie. Annyira megalázottnak és kihasználtnak érzem magam...Leírtam neki,hogy cselekedjen ahogy szeretne és engem hagyjon békén. Leírtam neki,hogy úgy érzem kihasznált és ez rosszul esik. Ti mit tennétek? Írjak neki valamit még? Annyira szégyellem magam...
2021. jún. 22. 22:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ekkora görény valaki...miért nem lehet ezt elmondani? Alapból szégyen,hogy az első alkalommal lefeküdtem vele de most még a lány miatt is én érezzem rosszul magam amiről nem is tudtam. Mi a sz**rnak kell ebbe így valakit belerángatni? Olyan szinten dühös vagyok és rosszul érzem magam..
2021. jún. 22. 22:11
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges. Csak meg akart dugni. A többi meg csak maszlag maszatolás.
2021. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

A férfiak előszeretettel eltitkolják az ilyent, sajnos.

Nem kell szégyelned magad, ez elég gyakori.

Én is jártam úgy hogy kalandozásom végén derült ki hogy a férfi házas. Mikor elmondta többet nem foglalkoztam vele, amúgy is csak kalandok voltunk egymásnak.

Utánna azt mondta : na pont ezért nem mondom el hogy házas vagyok.


Te meg ne éld bele magad, és ne is szégyeld magad... Legközelebb légy óvatosabb.

2021. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kellett valami duma hogy lerázzon és csak kellettél neki mint lyuk sajnos. Hagyni kell és nem rá gondolni. Figyeld meg nem fog válaszolni többet.
2021. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mekkora hülye vagyok én is amúgy...jó nagy debil.
2021. jún. 22. 22:26
 6/17 anonim válasza:
100%
Nyugi.. Mondjuk elhiszem hogy ha már 3 hete ismerkedtetek jó hogy becsapva érzed magad. Csak mondd magadban:, nem tudtam róla, nem az èn hibám.
2021. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5.Ilyenkor természetes hogy ezt érzed de ne ostorozd magad jobban.

Próbálj jobb dolgokra gondolni és elfelejteni ezt a srácot meg kerülni és tiltani hidd el jobb lesz neked. Vagy tényleg igaz amit habogott neked vagy kitalálta hogy lerázzon és valószínű ez lesz a dolog. Legyél a barátaiddal és ne beszélj erről senkinek, nem muszáj. De remélem azért védekeztetek! Az a fontos.

2021. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De azt nem értem,hogyha kamu ez az egész és csak “leakart rázni” akkor miért nem lehet őszintén megmondani mi van? Nem tartom magam ragacsnak. Felnőttek vagyunk..ha neki ez ennyi akkor ennyi. De ne hazudozzon már ilyeneket,hogy még rosszabbul érezzem magam.
2021. jún. 22. 22:35
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Fidesz
2021. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9.ez mégis hogy kapcsolódik a történethez?

az ilyen felesleges válaszokat töröltetni kéne..

2021. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!