Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam mi a...

Mi a véleményetek rólam mi a baj velem?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nemrég végeztem az egyetemen. Sokáig nem dolgoztam semmit, idén tavasszal az egyetem utolsó félévében mentem el diákmunkára, ahonnan pár hónap múlva kiraktak, egy következő diákmunkából meg pár nap után. Szeretnék értelmes ember lenni, nem csak az anyámékon élősködni, de ha minden munkából kiraknak úgy nehéz. Munka nélkül ráadásul értelmetlennek érzem a napjaimat és depresszióba esek. De attól is, hogy eddig még kettőből egy munkahelyre se voltam jó. Mi lehet a baj velem? Egyik munkahely se kötődött az egyetemi végzettségemhez, egyszerű diákmunkák voltak csak.
2022. júl. 30. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Logikus pedig a kérdés és talán a megoldás is : Miért nem a végzettségednek megfelelő munkát végzel?

Ott karrier is lehet ami doppingolhat, nem unatkozol.

2022. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Drakula ***** válasza:
67%
Hogy hülye vagy, hogy olyanok véleményét kéred ki, akik nem ismernek is te sem őket.
2022. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Amíg még október 31ig diákmunkázhatok addig azt szeretném csinálni közben valami rendes munkát keresgélni, de addig is nagyon kéne valami munka. De ha egyszer mindenhonnan kiraknak... Akkor a rendes igazi munkából is ki fognak
2022. júl. 30. 10:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért raknak ki?

Ugyanaz volt az indok mind2 esetben?

2022. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem voltak elégedettek a munkámmal nem részletezték
2022. júl. 30. 10:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkát végeztél ?
2022. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Először élelmiszeres üzem aztán papírfeldolgozó üzem egy gyár ahol naptárakat csinálnak
2022. júl. 30. 10:53
 8/17 A kérdező kommentje:
Papírosból raktak ki minden előzmény nélkül pár nap után
2022. júl. 30. 10:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen helyek általában rabszolga munkásokat akarnak.

A termelés is irreális sebességes megy.

Gondolom nem tudtad hozni azt a sebességet+ minőséget amit akartak volna.

Ha engem kérdezel nem kár egy ilyen helyért.


Próbáld meg a kereskedelmet esetleg még diákmunkával, onnan nem nagyon teszik ki az embereket.


A szalagszerű gyárakat pedig kerüld ha nem vagy rászorulva.

2022. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem a munka az élet.
2022. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!