Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden Facebook ismerősnek...

Minden Facebook ismerősnek írsz a falára, amikor szülinapja van?

Figyelt kérdés
Én idáig annak is írtam a falára, akiket nem ismerek. Nem ciki, főleg, hogy nő vagyok ? Most kezdtem el agyalni rajta, hogy nincs sok értelme írni annak, akivel élőbe nem is köszönünk egymásnak.

2022. júl. 31. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Ciki írni olyannak , aki nem ismeri az ember
Szép gesztus tőlem, hogy írok mindenkinek.
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok,csak akivel beszélek is.Ha munkatársam és utálom,neki sem írok.
2022. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senkinek. Privát üzenetben szoktam köszönteni néhányat, közelebbi ismerősöket.
2022. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem írok senki falára. Ha tartjuk a kapcsolatot privátban felköszöntöm, amúgy nem érdekelnek. A saját szülinapomat is elrejtettem, így nem kapnak róla értesítést, csak az köszönt fel aki tudja is a szülinapomat.
2022. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Senkit sem köszöntök fel az fb-n. Vagy Privátban vagy sehogy.
2022. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam de egyébként is szelektálni szoktam az ismerősöket az ilyen tekiafrancvagy féle bejelöl és vissza jelölöm tipusuakat előbb utóbb szanálni szoktam, úgy hogy van kB 150 aki ténylegesen ismerős de azokból is csak párnak írok privátban ha aktuális.
2022. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem írok, egyetlen embernek sem. A születésnapomat is levettem, ne lássa senki. Mert pont az ilyenek köszöntöttek fel, akikkel semmilyen kapcsolatom nincs, csak valamiért régről az ismerőseim
2022. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges olyan embereket felköszönteni, akikkel szinte soha nem beszélsz. Én csak azokat szoktam felköszönteni, akikkel rendszeresen beszélek és jóban is vagyunk. Nekik is inkább privát üzenetben szoktam boldog születésnapot kívánni.
2022. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan emberek nem is ismerőseim a Facebookon, akiknek nem köszönnék az utcán.
2022. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!