Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ne kattanjak be minden...

Hogy ne kattanjak be minden hétvégén teljesen hogy senki se ír vissza semmire?

Figyelt kérdés
Elég durva indulataim vannak emiatt, hétközben is előfordul de hétvégén szinte mindig. Nézem folyamatosan több felületen is hogy nincs új üzenet nincs új üzenet sehol sincs új üzenet, válasz semmire, és még ha jó napon is lenne, akkor is elég ijesztő indulataim tudnak támadni azok iránt, akiknek a válaszára várok. És ez hétről-hétre egyre erősebb bennem. Mit tehetek mielőtt egy agresszív állattá válok még a végén? Magányos vagyok egyébként mint egy remete.
2022. júl. 31. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez a te hibád. Iratkozz be egy tanfolyamra. Ott majd szerezhetsz barátokat is akár.
2022. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk éld az életed az interneten kívül, és találkozz élőben emberekkel.
2022. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs kivel
2022. júl. 31. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Korod, nemed, lakóhelyed ?


A tanfolyam amit írtam nem lehetőség ?

2022. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy nincs, ha remete életet élsz. Mozdulj ki, és lesz.
2022. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
91%
Mostanában sok önsegítő könyvet olvasok, és ezek jórészt azt írják, hogy 'bevonzunk' dolgokat. Nem állítom, hogy 100%-ban sikerült meggyőzni az érvelésük, de azért van benne valami. Ha pl. síkidegként állok a buszmegállóban és kb. számolom a másodperceket, hogy mikor jön a busz, akkor biztos eltart vagy 15-20 percig is, míg megérkezik. De ha nem érdekel és úgy vagyok vele, hogy úgyis időben odaérek, akkor szinte azonnal feltűnik a láthatáron. Andrew Davis könyveket olvasok ill. Steve Chandlertől. Mindegyik azt mondja, hogyha nagyon görcsösen akarunk valamit, az nem fog sikerülni. Ezt én speciell már többször is megtapasztaltam, elsősorban tanulásnál. Persze, nem azt mondja, hogy ne csinálj meg valamit, hanem azt, hogy tegyél meg mindent az ügy érdekében, de utána engedd el. Az esetedben, ha írtál valakire, akkor ezzel megtettél mindent, ami tőled tellett, vagyis engedd el utána a témát és foglalkozz mással. Majd megérkeznek a válaszok. Szerintem érdemes kipróbálni.
2022. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem egészséges, hogy ennyire rá vagy függve a figyelemre, és düh/pánikrohamot kapsz nélküle. Sajnos nekem apám ilyen, és lehetetlen vele élni. Anyummal mindketten tönkrementünk mellette, és ő sem boldog, egy idegroncs konkrétan. Nagyon szépen kérlek hogy fordulj szakemberhez, mert ez nem játék.
2022. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Magányos remete vagyok, társaságra vágynék, de barátokat se tudok szerezni, se haverokat. Itthon rohadok, és ennyi. Messenger se tudom minek van. Senki nem ír nekem semmit.
2022. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!