Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Avram Latoscatól mernétek...

Avram Latoscatól mernétek venni ékszert, bizsukat?

Figyelt kérdés

Most nézem a honlapját az ötezer forintos ékszereket különleges minőségűnek írja le, hogy aranyozott stb. Mindemellett meg 60-70 ezres bizsukat is árul.

Ti mernétek hinni neki? Állítólag a könyvvel is megszedte magát és eltűnt. Olvastam nagyon sok rossz véleményt. Meg valami bolti lopást is.

Csak nekem furcsa, hogy az eddigi összes bizsum a kukába végezte, pár hónap után fekete. Mondjuk azokat olcsón vettem.



2022. júl. 31. 15:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizsut ennyi pénzért biztos hogy nem. Nagyon elszaladt a nővel a ló amúgy is..
2022. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam rákeresni Google Lens alkalmazással, ezek a termékek egytől egyig fent vannak alin és minden ilyesmi oldalon. Ezt a táskát a honlapján dupla annyiért árulja, mint alin árulják.


[link]


[link]

2022. júl. 31. 16:20
 3/21 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Jó ég de gáz ez a nő. A gettó szó le is fedi.
2022. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Képzelem, milyen prémiumok a kövek XD Nem mernék venni tőle semmit. Régóta nem is nézem, mert nagyképű lett.
2022. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyel semmit tole. Lehuzos csalo!!!
2022. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣Ezeken a bizsus f@szságaun meghalok, még Molnár Nini 40-60-80 ezerédt ad egy, táskát, megértem, mert az tényleg prémium. De ez!! Hülyének néz másokat! Avram, gyerek bölcsis, menj el dolgozni, jahhh,hogy nincs végzettséged? De hát annyira szereted az étterem zaját, akár vissza is mehetsz!🤣🤣🤣
2022. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Molnar Nini taskaja sem eppen premium az aran kivul… 😃


Aki megeszi ezeket a bizsukat meg izlestelen taskakat meg is erdemli.

Legalabb esze lenne a romak is csak arannyal uzletelnek, tenne bele o is Atika penzet inkabb femjelzett arany ekszerekbe mint ezekbe a kinai xarokba

Rokonsag kozott legalabb gyorsan menne az uzlet is

2022. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy ugyan azokat a kepeket használja fel, ami az alien van! 😀😀 Komolyan mondom, aki drágábban megvásárolja tőle, ugyan azt, akkora marha, hogy még nincs olyan a földön. Ja és nem is ígéri, hogy hamar megérkezik. Azt csinálja, ha valaki rendel, akkor megrendelni alierol es majd ugy kukdi tovabb! 😆😆 Óriási bizzzznisz, remélem rajongói, azért annyira nem vagytok ostobák, hogy ezt bekajáljátok. De, ha igen, akkor meg is érdemlitek....
2022. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha meglennének az ékszerek, táskák neki, nem a kínai oldalakról szedné le a képeket!!
2022. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igen, arra nem vette a fáradságot, hogy legalább saját és igényes képeket tegyen fel a honlapra. Egy az egyben az aliról vannak a képek. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki ennyire hülyének nézi a követőit. Miért vegye meg bárki is a dupla, tripla áron.


Engem már elvesztett, aki lop a boltban, az bárkit meglop. De az is hazugság volt részéről, hogy lesz videó. Egyetlen egy videót csinált és máris a pénzt akarja szedni. Átlátszó és hiteltelen.

2022. aug. 5. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!