Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram a lopásos dolgok miatt...

Avram a lopásos dolgok miatt tűnt el az elmúlt fél - egy évben?

Figyelt kérdés
Ezt már hallottam pár embertől, de ez igaz lehet?! Ne legyen olyan visszhangja, hogy lecsendesedjen ez a dolog?!

2022. júl. 11. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
El is tűnhet, senkit nem érdekel már. Csodálkoznék, ha, lenne még követője. Ezek szerint akkor már nem csinál videókat. Egyébként kérdezd meg töle! 😃😃
2022. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Na ránéztem, mert már rég nem követem, hogy miben van ez a nő? 🤣🤣Az új videós megosztás!!! Áhh beteg 😆😆😆Az az effektes fejszerkezet azzal a sz@ros nyaklánccal!!! Sztár rapper anyukát akar játszani. A "babára" visszatérve, oké, nem beszéljen még, mert Belgiumban él, mondjuk tok mindegy se magyaralur, se sehogy. De, hogy így két éves elmúlt és a pelenka is rajta. Inkább ezekkel foglalkozna, mint azon gondolkodna, hogy simogassa azt az effektes fejet. De persze ő dolga, csak szerintem elmebeteg a nő!
2022. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te tudsz valamit a lopásról?! Komoly?? Hát én nem veszek tőle semmit, mivel szvsz hazudós. Bekamuzza hogy jók ezek a bizsuk, de egy nagy car. Aztán sírhat aki megveszi, tuti besötétedik.
2022. júl. 14. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Lopott, aha, én láttam is ezt a sztoriját, mutatja, hogy egy karton energiaitalt meg sört vesz úgy, hogy a doboznak azt a részét szakítja fel, ahol a kód van, és egy doboz energiaitalt oda fordít kóddal, mármint, ahol a karton kódja volt, így csak egy doboz árát húzza le. És viheti is a karton energiaitalt, meg sört. Nagyon durva volt :))) És előadja a nagy gazdag mádámot... Nem tudom kinek veri magát, tudod azt hitte menő, meg fuck the police , a lopós sztoriban. Nagy lopós cigány!
2022. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon meredek, kemény basszus! Ki nem néztem volna belőle, bár mondjuk olyan réteggel is bandázik. Tényleg mennyire teszi magát, hogy így van pénze, úgy van pénze, közben meg lopni megy??? Kilóg a lóláb. Fuuh de nagyot csalódtam.
2022. júl. 15. 07:12
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy tudom hogy most megint van videója,szóval nem tűnt el.
2022. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg aliexpresszes vállalkozása is 😆😆! Onnan rendeli a "csak nála rendelhető" cuccokat. Gyerekek megnéztem az árkülömbségeket, nagyon durva. Van ami 25.000, ő meg adja 60.000 ert, vagy 60.000 , ő adja 85.000 ert. 😆😆Meghalok ezen a pofátlan nőn!! De leginkább azokon röhögök, akik rendelnek tőle. Vegul is jól csinálja, ugy is vannak olyan marhák, akik nem látja az erdőt a fától:)
2022. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen úgy bírtam amiért nem ilyen tömeg influ volt, tök jó videói voltak (beszélgetős, horror sztoris videokra gondolok), aztán amikor jött a kamu könyvvel, seggműtéttel teljesen kifordult magaból, aztán most ez az alis nyaklánc dolog.. régóta nem követem már én sem, borzasztó nagy csalódás.. amiket meg a gyerekről kitesz már csak hab a tortán..
2022. aug. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!