Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzi azt az ember ha korán...

Érzi azt az ember ha korán fog meghalni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és már olyan 12 éves korom óta tudom belül hogy maximum 40 éves koromig fogok élni, tudom furán hangzik de tényleg, legbelül érzem hogy nem fogok sokáig élni.

Mit gondoltok erről? Éreztettek hasonlót ti is?



2022. aug. 1. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én éreztem, illetve érzek is. De szerintem inkább a depresszió mondatja ezt velem. Egy időben hangot is adtam annak, hogy szerintem 35 éves koromra meghalok. Azóta megkomolyodtam és nem hangoztatok olyanokat aminek tudom, hogy semmi alapja.
2022. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzem. Fiatal vagyok, de már most is sok egészségügyi problémám van. A mentális egészségem meg évek óta padlón. Az első miatt 50-60 évnél amúgy se sokkal élnék tovább, a második miatt ennyinek se látom értelmét.
2022. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj lehet hogy félre érthetően fogalmaztam, hála a teremtőnek soha nem szenvedtem semmilyen betegségben se fizikailag sem mentálisan! Ugyanúgy építem az életem ezért is járok egyetemre, meg minden az életemben is minden jól megy tényleg, de valahogy mégis érzem hogy nem leszek itt többet mint max még 45-50 éves koromig maximum!
2022. aug. 1. 00:29
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Nagyon sajnálom hogy így érzed de hidd el hogyha még itt van akkor van itt dolgod! Nincsen olyan helyzet amikor így kéne érezned! Minding halad az idő és hidd el hogy semmi sem maradandó meg a szenvedés is hibába tűnik úgy! Kívánom hogy forduljanak jobbra a dolgaid!

2022. aug. 1. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon korán meghaltak a hozzátartozóim apai és anyai ágról (nagyszülők), szüleim egészségi állapota is kifogásolható illetve engem is diagnosztizáltak már kisgyerek koromban olyan genetikailag örökölt betegségekkel, amelyekkel szinte lehetetlen hosszú életet élni, úgyhogy én is örülnék ha az 50-et megélném.
2022. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy ezt érzem. Inkább egyszerűen csak nem tudom elképzelni magam 60 éves korom után. Most vagyok 27, fiatal, többnyire egészséges (nincs betegségem szerencsére, de azért már most fájnak testrészeim meg nem élek annyira egészségesen sajnos). El tudom képzelni magam anyaként, úgy is, hogy már felnőttek a gyerekeim, úgy az 50-es éveimet még látom magam előtt, de utána... Hát tényleg nem tudom elképzelni azt, hogy megöregszem, ősz lesz a hajam, ráncos leszek, nehezen járok, hogy meghal a férjem (még nem vagyunk házasok de azok leszünk a nem túl távoli jövőben), én meg egyedül leszek magányosan, orvoshoz járok, mindenki meghal lassan körülöttem... Én csak a fiatalságot tudnám élvezni szerintem. És még 50-esen is viszonylag fiatal valaki, legalább is nincs lerobbanva fizikailag. Látom a nagymamáimat, ahogy már az agyuk is épül le, egyszerűen nem akarom elfogadni, hogy velem is ez lesz és teljesen egyértelmű dolgokat nem fogok tudni, nem fogok tudni tudatosan jól viselkedni ott, ahol kell, hogy mindenen panaszkodni fogok és a háziorvos lesz a legjobb barátom, akinek elmondhatom, hogy mik történnek velem... Áhh, borzalmas...
2022. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.


Nagyszüleim mindegyike vagy igazoltan rákos volt 70 éves korára, vagy rákban halott addigra. 76 évesen hunyt el a legidősebb, 6 év rák után.


Ennél többet az apai ágról tudok. Apai nagyszülőknél komoly betegségek, nagymamámnál bazisúlyos asztma, huszonéves korában temették kb, 65 felett nyelőcsőtágulat, aminek 70 felett a csodájára jártak az orvosok... Amúgy ő volt a 76 éves korában elhunyt.

Nagypapámnál több szívinfarktus, magas vérnyomás, cukorbetegség. Nem, nem indokolta az életmódja.

Édesapámnál érszűkület, reflux, gerincsérv, kissé magas vérnyomás, vizesedő láb, COPD. 62 éves.


Nálam reflux, igen magas koleszterinszint, most egy orvos folyamatos puffadás miatt felvetette a gluténérzékenység gyanúját, vizsgálják a vesémet, alacsony a vérnyomásom és a szívemmel sincs minden rendben. Pedig sportolok, jól étkezem.

Anyám a terhessége alatt ivott, láncdohányzott, idegeskedett, 7 hónapra születtem, anyám elmebeteg volt, el is vettek tőle.


Autista vagyok, szerencsétlen sok dologban, szingli stb.



De egyébként megérzés szintjén is úgy gondolom, nem fogok sokáig élni. Majdnem mondtam édesapámnak, hogy ne tegye el a fekete öltönyt, mert kell a temetésemre.

2022. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Shaddark ***** válasza:
0%
Majd 55 évesen egy huszonéves szeretővel ha vissza olvasod ezt, nagyokat fogsz nevetni rajta ;)
2022. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!