Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék újra - a 20-21...

Hogy lehetnék újra - a 20-21 éves - önmagam? Az ember 25 évesen kiég és már csak meghalni akar?

Figyelt kérdés

Egyedül voltam, mégsem voltam magányos.

Senki sem szeretett, mégis volt erőm szeretni. Semmibe vettek, mégis mindenkiben a jót láttam. Átvertek, mégsem tudtak megtörni.

Kinevettek, mégis véghezvittem a terveimet.


2018. aug. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ember nem akar 25 évesen meghalni. Kiszáradtál lelkileg. És ezzel nincs semmi baj. Találj valamit, ami újra feltölt! Próbálj ki új dolgokat, hogy felfrissülj!
2018. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem látoma jövőmet. Dolgozom és ennyi. Van egy "párom" akit csak hétvégén látok és nem igazán tudom mit kellene csináljak, hogy jobban érezzem magam. Már csak azt látom magam előtt, hogy gyereket kell majd lassan szűlni és ennyi. Semmi értelme nincs az életnek.
2018. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a leírásod igaz, akkor egy erős, kitartó ember lehetsz. Ne most add fel, dőlj egy kicsit hátra, húzódj vissza, éld meg azt amin most átmész és lépj tovább. Keress új célokat, legyen valami amiért érdemes küzdeni.
2018. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is...

Egy olyan ember kellene melléd, aki szeret és értékel. Ez adna motivációt és megjönne az életkedved.

2018. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

25 évesen? Aligha. :)

Mondjuk sportolj valamit, lazíts, olvass, ismerd meg jobban magad. Bár azt nem hiszem, hogy ugyanolyan lennél, inkább érettebb és tapasztaltabb.

2018. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
néha belegondolok, hogy milyen szerencse, hogy sokminden el tudja vinni az embert fiatalon is..
2018. aug. 1. 22:59
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi a rinyáért, legyen szép estétek..
2018. aug. 1. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Már 14 évesen eljutottam idáig. Bántalmaztak. Volt késelés is otthon. Felnőttem. Egy idegroncs vagyok.
2022. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!