Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jelentkezzek be az...

Hogy jelentkezzek be az oktatóhoz(jogsi)?

Figyelt kérdés

Mit kell mondani neki? “Szeretnék önhöz vezetni járni?”

Elég parás vagyok ha idegenekkel kell beszélni telefonon



2022. aug. 2. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. Aztán megnézi, hogy tud-e vállalni.
2022. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem kell túlparázni. Szimplán felhívod, és megkérdezed, hogy tudna-e vállalni téged, tudnál-e nála vezetni. Aztán erre pedig a válasz általában egy igen szokott lenni, maximum annyit még hozzátesz, hogy most épp sok tanulója van, és emiatt kell várnod x időt.
2022. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem vagy szimpatikus neki akkor 3x fog meghúzni. Minnél többet keljen fizetned.
2022. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Az oktató nem húz meg senkit.
2022. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kiválasztott oktatóm. Kettőt “fogyasztottam el”, igaz iskolát is váltottam.


Második alkalommal a papírjaimmal bementem a kiválasztott autós suliba, elmondtam a dolgokat. A főnök kezelte az adminisztrációt, megkérdezte, milyen igényeim vannak. Csak annyit mondtam, hogy lehetőleg ne idős oktatóhoz kerüljek, de ha csak olyan van szabad, egye fene. Megnézte, hogy ki az, aki szabad, vagy hamarosan az lesz. Megadta az adatait, illetve az oktatónak is az enyémet.


Onnantól kezdve FB-on kommunikálnunk az oktatóval. Csak annyival kezdtem, hogy “szia, mikor tudunk kezdeni?”

2022. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!