Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak volt hogy elkezdte a...

Másnak volt hogy elkezdte a jogsit aztán nem volt semmi kedve oktatóhoz járni?

Figyelt kérdés
Pedig türelmes csak nem szeretek ilyen helyekre járni. Nem is tudom minek kezdtem én ebbe bele. Azt sem tudni mennyi lesz ennek a vége mikor lesz meg sikerül e egyáltalán. Tényleg ostobaság volt. Hogy legyek pozitív?

2021. jún. 10. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Akarsz továbbra is tömeg közlekedni ? :D gondolj erre
2021. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Persze, soha nem voltam egy észlény, azt hittem majd itt is kezembe dobják annyi pénzért a papírt, aztán jöttek a pofonok 250+ ezer környékén elgondolkodtam a dolgokon, és közel 300-nál állt meg a történet.

Nem vettem komolyan se a kreszt, sem a rutint.

De már csak arra gondoltam hogy már a Hondámban ülök, a motor jogsihoz komolyabban álltam mert már nagyon akartam villantani pár csajnak :)

2021. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Igen egyébként csak azért csinálom hogy azt ne kelljen. Nem rajongok a sok emberekért.
2021. jún. 10. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Kb mindenki így van, aki nem saját elhatározásból, hanem külső hatásra kezdi el.

Barátnőmmel (szülői nyomásra) elkezdtük tavaly júliusban. Iskolavizsgára 2-szer mentem, a vezetésig márciusban jutottam el. Elméletei vizsgára is 2-szer mentem (április-május). Jelenleg meg várom a vezetési vizsgát, ami október 6. Ő meg még iskolavizsgára se ment, hogy elkezdhessen vezetni. (Nem Magyarországon lakunk.)

Ha tudnád hányszor gondoltam arra, hogy "Mi a francért kellet beiratkozzak???". De lassan meglesz. Februártól kocsink is van, így vezetni is lesz amit. :)

2021. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam oktatóhoz járni. Segített, hogy egy barátnőmmel egyszerre csináltuk.
2021. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdtem, de abbahagytam talán 4 hét múlva. Egy év múlva újra nekikezdtem és sikeres vizsgával, jogsival zártam.

De gyűlölök vezetni.

2021. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!