Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire adtak különleges...

Mennyire adtak különleges nevet neked a szüleid?

Figyelt kérdés

Mi a keresztneved és hogy viszonyulsz hozzá?

Szerintem nekem a világ legunalmasabb nevét választották a szüleim, mert a vezetéknevem elég karakteres és flancos név nem illett volna hozzá.



2022. aug. 2. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Pum Pál
2022. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Középszerű, egy olyan vezetéknévvel, hogy az emberek 99%-nak betűzni kell és így sem tudják leírni.

Inkább vagyok János vagy Mária, mint valami Xenodiké vagy Brájen 😆

2022. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Totál semmilyen. Anita.

A vezetéknevem meg baromi ritka, nem is szeretem.

2022. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ludmilla vagyok. Gyerekként nem szerettem, mert az oviban Ludusnak hívtak. Utána meg Milli voltam, vagy Milla. De igazából azt szeretem, ha a teljes nevemet használják.50/N
2022. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen átlagos nevem van. Azt szeretem benne, hogy külföldön is értik, ki tudják mondani gond nélkül. A vezetéknevem is átlagos.
2022. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé ritka nevem van, rajtam kívül csak 3 embert ismerek aki ezt a nevet viseli. Én szeretem, bár néha nem szeretek emiatt bemutatkozni, mert nagyon sokan még csak nem is hallották ezt a nevet, ezért el kell ismételnem néha többször. Azt is sokszor magyaráznom kell hogy hogyan kell írni, nagyon kevesen tudják csak.
2022. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Semennyire.. pedig én örültem volna neki ha valami szép, egyedibb nevet kaptam volna, nem ilyen tömeg nevet
2022. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem különleges (akkoriban a leggyakoribb 10 női név között volt), és szerintem nem is szép. Ha legalább kaptam volna kettőt, akkor használhatnám a másikat, de csak egyet adtak.
2022. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Erzsébet. Régies undorító név.
2022. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Brigitta. Nekem mindig egy vékony, csontos fejű, negatív, kötekedő szemely jut róla eszembe, nem szeretem, de hozzá szoktam. Igazából Balázsnak indultam, de mikor megszülettem rájöttek, hogy ez így nem jó, és állítólag az orvos belenézett és naptárba és erre csoda névre akadt rá...így meséli anyám.

De vicces, mert a Balázs név jellemzőit mintha rólam írták volna, a Brigitta pedig abszolút távol áll tőlem.

2022. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!