Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha semmit nem érek?

Mit csináljak ha semmit nem érek?

Figyelt kérdés

A Facebook elég jó iránymutató arról, hogy kiket kedvelnek, vagy ki népszerű. Hát én nem vagyok népszerű, mivel engem nagyon kevesen lájkolnak. Valaki mindennap posztol, és mégis annyian lájkolják, mint engem sose. Pedig én nem sokszor rakok ki képeket. Most is szép képeket csináltam egy kirándulásomról, tegnap este tettem ki, 10-en lájkolták. :D

Ami tök ciki. Pedig van vagy 500 ismerősöm, és én is szoktam lájkolni embereket, felköszönteni, de semmi. Ennyire szar ember lennék, nem érek semmit?


2022. aug. 3. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Facebook alapján értékeled magad, akkor nagy baj van az önértékeléseddel. Ne foglalkozz a Facebookkal, mert tönkre teszed magad.
2022. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, nekem is max 40-50 like van a képeimen, ha pár évente teszek is fel valamit véletlen. Teljesen nem izgat a dolog. Gondolom fiú vagy, akkor meg főleg nem gáz. A lányokat szokták százak likeolni, akik kirakják mindenüket.
2022. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem érsz?


Elég szomorú, hogy facebook likehoz kötöd az értéked. De gondolom még fiatal vagy. Majd, ha idősebb leszel akkor ez elmúlik.

2022. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de nem szoktam mindenemet kirakni.
2022. aug. 3. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bután gondolkodsz a világról - kérdező!

Inkább legyen csak 10 ismerősöd és abból kettő igaz barát(nő), mint 10000 ismerősöd, akikből 12000 képmutató vagy/és szélhámos!

Nehogy azt gondold, hogy a "népszerűséget" könnyű feldolgozni és/vagy kezelni, - mert ez nem igaz!

És ezt írom neked úgy, hogy volt idő, amikor a könnyűzenei platformokon fordultam meg amatőr zenészként, - voltak rajongóim.

A sikert nem abban mérik, hogy kit, hány ember "ugrál körbe"!

Próbáld megtalálni azt a tulajdonságodat, amelyikben te sokkal jobb, szenzitívebb vagy az átlagnál és még szeretsz is vele foglalkozni, időt, energiát áldozni rá - és javaslom, mozdulj el abba az irányba!

Sokkal jobban fogod magad érezni a világban!

Az pedig egyenesen főnyeremény, ha sikerül olyan karriert építened, amelyben a fő tevékenységi köröd a munkád, hivatásod is egyben!

Ez például lehet egy kifejezetten értelmes emberi cél az ember életében!

Ne keseregj, - "arccal a vasút felé"! :)

2022. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg gondolom az a “gond”, hogy nem rakod ki mindenedet. Ez nem baj, sőt. Tapasztalataim szerint mindig azok a legnormálisabb, legértelmesebb nők, akik kevésbé aktívak a közösségi média felületeken.
2022. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem Facebook alapján kell élni az életedet, és pontozni saját magadat. Ki nem szarja le hány like érkezett? Nekem több, mint 400 ismerősöm van, és névnapomon EGY SEM köszöntött fel. Személyesen is két ember köszöntött fel, anyám, és apám, úgy hogy RÁJUK SZÓLTAM, hogy "hahó, névnapom van". De ennyi. Születésnapom kb valami hasonló, ír kb két ember a falamra, meg egy barátnőm privátban.

Engem aztán tényleg leszarnak a rokonok is. Nem is ismer igazából egyik sem, semmit nem tud rólam senki. Egy barátnőm van, de ő ötezer kilométerre költözött tőlem, meg van egy haverom, ő csak háromezerre. Ritkán beszélek mindkettővel. Időm nagy részét itthon töltöm, be vagyok zárkózva a szobámba, és nyelvet tanulok, meg pörgetem a gyk-t. Dolgozni egyelőre nem tudok menni.

Szar ember vagyok? Nem hiszem. Nem drogozok, ritkán iszom, nem dohányzom, sok embernek segítettem már, és ártani maximum szavakkal ártottam olyan embereknek, akik nekem is. Ezzel szemben én kaptam már sok mindent. Elhagyott az apám, ellenem fordítottak 25 haveromat, ellenem fordult két "legjobb barátnőm" életem során, vitték már el pasimat, rúgattak ki munkahelyről, megloptak, megràntottak pénzzel, stb. Messze még a lista vége, de nem írok le mindent. Szerintem, ha veled ezek közül a fele sem történt meg, akkor légy hálás, és legyél boldog, és ne a szaros Facebooknak élj!

2022. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!