Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tilt le, ha a beszélgeté...

Miért tilt le, ha a beszélgetést is ő kezdeményezte?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel egy éve levelezgettem, de valami pszichés problémája van szerintem, mert hazudozott és végül, amikor ezt megelégeltem, lezártam vele a kapcsolatot. Le is tiltottam, hogy ne tudjon írni, mert elég nehezen tudtuk megállni, hogy ne keressük egymást. Közben lett kapcsolatom, jó ideje el is felejtettem ezt az embert. Erre a napokban más felületen megkeresett. Reagáltam, mert kíváncsi voltam, mit szeretne. Személyes kérdéseket tett fel, mintha valami régi jó barát lenne. Én közöltem, hogy haragudtam rá, mert elég hülyén viselkedett. Ő pedig nem erre a reakcióra számított, hanem arra, hogy örülök annak, hogy írt és beszélgethetünk úgy, mint régen. Aztán újra kihangsúlyoztam, hogy azok után én semmilyen kapcsolatot nem akarok vele tartani. Majd elköszönt és letiltott. Mintha nekem eszem ágában lett volna ezek után keresni. Olyan volt, mintha azt akarta volna megbosszulni, hogy anno én tiltottam. És hogy most egálban vagyunk.
2022. aug. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű megsértődött, hogy lett valakid. Valami gondja lehet valóban agyban, ha még ő hazudott és így is ő tilt le. Szerintem annyira ne bánd, hogy letiltott. Amúgy miben hazudott?
2022. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Javarészt mindenben. Utólag már nem is tudom, miben nem.

Lakóhely, munka, családi helyzettel kapcsolatban hazudott. Meg az exe gyerekével barátkozott, eljárt vele programokra. Az utóbbi beszélgetés szerint már csak barátok az exével. Igaz, nem faggattam túlzottan, hanem kb. az angol "How are you?"-hoz hasonlóan kérdeztem vissza. A lényeg, hogy eléggé bonyolult személyisége van.

2022. aug. 3. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Az úgy elég gáz, nem is tudom mit vár ezek után. Értelme nincs így beszélgetni valakivel. Mondjuk nekem az is elég érdekes önmagában, ha valaki barátkozik az exével. Amúgy hány évesek vagytok?
2022. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 30, ő 32.
2022. aug. 3. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Az úgy tényleg elég gáz, ennyi idősen már igazán lehetne ettől komolyabb felfogással, meg beláthatná, hogy nincs értelme hazudozni, mert úgyis kiderül idővel minden és csak elcseszi az egészet vele.
2022. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt ennyire túlgondolni.


Egyszer bepróbálkozott, nem jött össze.

Most bepróbálkozott újra, de rájött, hogy továbbra sem jön össze.

2022. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozott, hátha szerencsét kap, de hülye is volt
2022. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A napokban oldotta a tiltást és beszélgetést kezdeményezett. Csak gondoltam, frissítem a történetet itt is. Felfoghatatlan számomra, hogy valaki, hogy lehet ennyire ostoba... vagy mi járhat a fejében?...
2022. aug. 16. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta ?
márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!