Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel akivel nem lehet értelmesen elbeszélgetni semmiről, de mindig ő kezdeményezi a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm. Neten ismertük meg egymást egy weboldalon. Rámír hogy hogy vagyok meg mizujs stb, de nem indít semmi lényeges beszélgetést, és ha én próbálkozom, vagy írok neki valamit akkor mindenre csak annyi a válasz hogy: értem.

2022. jan. 26. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindketten 30 évesek.
2022. jan. 26. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írjad te is azt neki válaszként, amit ő neked. "Értem"
2022. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jót ír a 3#-as, de ezzel megszakadhat a kapcsolat. Érdemes inkább megkérdezned tőle, hogy miért csak ennyit ír, érdekli-e őt, hogy mi van veled, tehát cseppet kiugrasztani a bokorból a nyulat. Ez a kapcsolat mintha egy oldalú lenne.
2022. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 De minden nap ő ír rám. Reggel mikor bekapcsolom a telefonomon a wifit 9 körül már csippan is hogy írt.
2022. jan. 26. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked öröm vele ez a kapcsolattartás így? Kinézed belőle, hogy tud jobban is kommunikálni, adsz erre még esélyt/időt? Neked fontos ő? Ha nem öröm vele így neked, pláne vannak ezerszer jobban kommunikáló ismerőseid, barátaid, akiknek élvezed a társaságát stb., akkor miért nem mondod meg neki, hogy nem jó vele beszélgetni, mert neked semmit nem ad ez?
2022. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te se dobj fel témát.

Ő: Szia!

Te: Szia

Ő: Hogy vagy?

Te:jól..

.........

Ő:.....?.....

Egy idő után megunja.


Vagy mond hogy menned kell mert odaég a vacsora. Vagy hogy éppen csinálsz valamit.


Vagy egyszerűen cska ne írj vissza neki ha ennyire nem élvezed a társaságát.


Végül biztos hogy ő is 30? Mert olyan mintha egy unatkozó gyerek lenne.

2022. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát a facebookos képei alapján igazat mondott a koráról, van róla fent vagy 200 kép.


De nem sokkal többen merül ki a komunikáció mint amit a #7es felvázolt.


Köszönünk, hogyvagy mizu, én írok valamit hogy köszi jól ezt meg ezt csinálom éppen, akkor arra ő is leírja hogy ő éppen mit csinál vagy csak annyit hogy értem és kb ennyi.

2022. jan. 26. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem sok témája van, nem sok baratja van, vagy nincs.
2022. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha idegesit, ne irj vissza
2022. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!