Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért jellemző az, hogy?

Itt miért jellemző az, hogy?

Figyelt kérdés

Vakkant valaki valamit privátban a másiknak, megy a válasz rá, majd 2-3 levélváltás után eltűnik a privát-indítványozó?

Ennek mi az értelme?



2020. júl. 3. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Esélyes, hogy összekevert valakivel, és rájött, hogy te nem az a személy vagy.
2020. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tetszik a válaszod vagy csak szimplán valamit még kérdezni akart, de nem tervez ismerkedni.


Nekem van olyan "levélíróm", aki már több, különböző kérdésem után privátot írt, kedvesen válaszoltam (esetleg visszakérdeztem), és aztán rendre eltűnik.

2020. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég sok kattant, frusztrált ember van az oldalon, akik itt élik ki magukat. Konkrétan van olyan felhasználó, akitől az elmúlt fél évben legalább 15 privát beszólást vagy helyeslést kaptam, de normálisan írni sem tudott.

Én ezekre nem szoktam válaszolni, szerintem felesleges.

2020. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam privit kapni de a múltkor befutott egy.Az indítványozó azután tűnt el hogy a válaszomban benne szerepelt a tény:férjes asszony és anyuka vagyok. :)
2020. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!