Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent ha valakivel...

Az mit jelent ha valakivel élőben viszonylag jól elvagyok, tudunk beszélgetni, de ha chatelünk, akkor meg egyszavas válaszokat ad/néha nem is ír vissza?

Figyelt kérdés
Heti egyszer össze szoktam futni egy lánnyal edzésen, és akkor mindig tök jól elvagyunk. Nevetünk, sok időt töltünk együtt, és néha még edzés után is elkísér valahova. Látszik rajta, hogy élvezi a velem eltöltött időt. Ezért gondoltam, hogy ráírok, de neten valahogy más, egyszerűen nem tudok vele miről beszélgetni. Már többször próbáltam de eddig mindig balul sült el minden chatelős kezdeményezésem. Egyrészt azért, mert állandóan csak én keresem, másrészt meg minden témámra ilyen egyszavas, lekoptató válaszokat ad. Most meg már vissza se írt, úgyhogy nem égetem magam, nem is írok neki többet. De ha itt így viselkedik, akkor élőben miért jövünk ki olyan jól? Még akkor is, ha csak egyszer találkozunk egy héten.

2020. okt. 25. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szeret írogatni, ha élőben nyitottnak látod, akkor hívd el valahova.
2020. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem szeretnek chaten beszélgetni. Találkoztam már én is ilyennel. Telefonon például simán elbeszélgettünk, vagy élőben. De az írkálás valahogy nem akart menni.
2020. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam éppen a fordítottja jellemző.
2020. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret neten beszélgetni, vagy elég neki ennyi a társaságodból.
2020. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, kifejezetten utálok írásban beszélgetni
2020. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!