Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség. Mit tennétek?

Segítség. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit tennétek Elöszőr is kihangsúlyoznám, hogy nem kell a negatív komment bárki kerülhet ilyen helyzetbe akaratán kívül is. Aki ezt látja remélem tud segíteni. Én egy 25 éves fiatal dolgozó ember vagyok, nagyon nehéz élettel a nyakamon. Sajnos csak cipelem a súlyát és már nem bírom kezdek megfulladni benne. Párommal olyan körülmények közé kerültünk amely már már az életünket veszélyezteti. Hiteleink vannak amelyek behajtóhoz kerültek. Próbáltam beszélni a bankokkal, de nem engednek. Ezt ha elvesztem akkor elesünk mindentől. Elvesztettem a munkahelyem egy baleset miatt. Az arcom szana szét tört, levegős a mellkasom. Erről van magyar nyelvű orvosi lelet! Elvesztettük az albérletünket, mert fizetés nélkül maradtunk. Vidékre kellett költöznünk, ahol párom édesanyja tart minket amennyire csak tud a havi 70.000 forintjából. Én heti bért kapok amely napi 7000 forint. Ebből próbálom a hiteleinket kifizetni, de már az étkezésünkre sem jut rendesen. Jelenleg a bank fenyeget, ha ezt nem fizetem be a családomon fogják peres úton behajtani.

Páromnak a családjával élünk. Párom bátyja alkoholista és nem beszámítható. Volt hogy kezet is emelt ránk. Az édesapja azzal fenyeget minket, hogy kirak és mehetünk amerre látunk. Próbáltuk a hatóságokat is keresni, de reménytelenül, mert számtalanszor mire kiértek párom bátyja és apja is eltűntek otthonról. Van 2 kutyánk és macskánk is 1. Mind a 3 állat bántalmazva volt már általuk. Szeretnénk egy jobb jövőt magunknak, de ez a tartozások miatt nem megoldható. Nem tudunk hova menekülni már ebben a helyzetben jelenleg. Barátaink nem segítenek elpártoltak tőlünk. Családom párom miatt egy fillért sem hajlandó segíteni nekünk semmibe. Imátkoztam már a jó Istenhez, hogy hallja meg sírva az imám, de eddig mindíg csak a rossz következett be.

Kérlek szépen, ha van bennetek emberség segítsetek rajtunk, hogy ebből a veszélyforrásból kitudjunk kászálódni és eltudjunk menekülni erről a helyről párom édesanyjával együtt. Félnek, féltem őket. Nyomorgunk, allig jutunk ételhez. A magyar kereset irdatlan kevés ahhoz, hogy megéljünk és a tartozásokat is egyenlíteni tudjunk. Bárhova fordúltunk eddig nem kaptunk választ és borzasztóan vészes az időkorlát ami terhet szab ránk. Lelkisegély szolgálatot is kerestük már fel, de nem sokat segítettek ezekkel kapcsolatban.

Kérlek benneteket mégegszer, hogy negatív kommentet ne, mert éppen eléggé tépjük magunkat.



#baj #család #gond #félelem #behajtás #Anyagi rászorúltság
2022. aug. 5. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
De, mi az aminek örülnétek?
2022. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

A bank nem.fogja a családodon behajtani a pénzt

Bár listás leszel aztán megy a végrehajtóhoz a pénz, ott lehet részletfizetést kérni, méltányossági alapon simán megadják

Én pont most intéztem ezt

Vallalj fekete munkát

Dolgozzon párod is

Menjetek az önkormányzathoz is.

Nézzetek külföldön munkát.

Nem tudom itt mivel tudna nektek bárki is segíteni

Ha küldök 10 ezret mit old meg?

Eszel belőle 1xer

Nektek kell itt megoldást találni

2022. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!