Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én nekem nem mennek a játszmák...

Én nekem nem mennek a játszmák az emberi kapcsolatokban, túlságosan őszinte vagyok. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2022. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én nem is értem minek játsszák meg magukat egyesek, szerintem ez pont, hogy jó.
2022. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nylonx ***** válasza:
Nem baj. Én sem bírok semmit ami művi vagy hamis. Azt érzem hogy a másik nem tisztel, kigúnyolnak azzal ha hülyének néznek.Ezért nem nézek tv-t sem 15 éves korom óta. Társkapcsolatban pedig alap nálam, hogy csak olyannal legyek akiben mélyen bízhatok. nekem is szükségem van arra az emberre akinek mindent elmondhatok, és ezáltal élem meg igazán hogy nem vagyok egyedül.
2022. aug. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mert így full kihasználható vagy.
2022. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A játszma münden esetben ROSSZ!!


Viszont gond, hogy nem látod még valószínűleg az őszinteség és a bunkóság között a határt, tehát a kérdés hangvételéből úgy érzékelem, hogy sokan bunkónak tarthatnak.


Javasolt olvasmányok az emberi játszmák témában mindenképp (pl eric.berne), illetve asszertivitás, asszertív kommunikáció témában is nagyon ajánlom.


Tehát tanulható a dolog, és nagyon hasznos. Pl önérvényesítésben is használhatóak. Hajrá!

2022. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyen szívás, nagy igazságtalanságok érhetnek emiatt, baráti/szerelmi téren viszont csak az marad meg melletted, akiben nem is kell majd csalódnod.
2022. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyünk barik akkor lécccci xddddd
2022. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!