Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó kérdés! Mit...

Osztálytalálkozó kérdés! Mit tegyek a következő alkalommal, ha az elsőn tönkrement az egész életem?

Figyelt kérdés

Nem térnék ki részletekre, de az első osztálytalálkozón az egész életem felborult, azóta depressziós vagyok, tönkre lettem téve lelkileg és mentálisan is. Utólag persze okos az ember.

Na most nyilván lesz következő alkalom majd. Azon vacillálok, az alábbiak közül melyiket tegyem:

-Ha hívnak, ignoráljam teljes mértékben mintha észre se venném.

-Ha hívnak, osszam ki azt aki meghív, de úgy hogy nem teszi zsebre.

-Ha hívnak, kulturált de kíméletlen formában adjam az illető tudtára hogy miattuk nem megyek soha többé.

-Menjek el és valami módon fizessem vissza a kölcsönt, rontsam el az estéjüket majd jöjjek haza.

-Menjek el és próbáljak meg adni még egy esélyt, hátha megint porrá zúzzák a lelkivilágomat.


Ti mit tennétek a helyemben? Konkrétumok is jöhetnek, ötletek, tippek. Köszi!



2022. aug. 9. 18:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül nem konkretizáltam a dolgokat, egyrészt nem akarom hogy beazonosítsanak a sztori alapján, másrészt meg így is a válaszok fele visszakérdezés lett hogy mégis mi történt, most ha még le is írom, akkor egy érdemi választ se kapok csak ment volna a vita azon hogy ki a gyökér...

#4 Nem, nem tettlegesség és nem bűncselekmény, de azt kívánom bár az lett volna...

2022. aug. 27. 23:53
 12/12 anonim ***** válasza:
86%
Te sem gondolod komolyan, hogy ennyi informacio alapjan erdemi valaszt tudjunk adni, velemenyt formalni ismeretlenkent.
2022. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!