Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátokkal repülnénk nyaralni....

Barátokkal repülnénk nyaralni. Nem akarok menni, mi van ha drogot tesznek a bőröndömbe?

Figyelt kérdés

Nem kérek kioktató kommenteket.

Tehát 2x szállnánk meg, 2 különböző országban, és úgy haza. Van olyan tag akit nem, vagy csak kevésbé ismerek. De manapság már a saját barátodban se bízhatsz.

Ti belemennétek? Mi a véleményetek?

24N


2022. aug. 12. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ennyire nem nagy élmény a repülés, hogy 1-2 napért megtegyem, annyira nem is olcsó stb. Nagyon sokat repültem már.


De én bízom annyira a barátaimban és az ő barátaikban, hogy ilyen miatt ne aggódjak.


Ez meg hogy "manapság a barátaidban sem bízhatsz" szerintem nem okés. Nincs besúgórendszer, itt nincs háború. Vagy talán ilyen fontos ember vagy, hogy összeesküdnek ellened? A barátait mindenki maga választja.

2022. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ritka szar barátaid lehetnek, ha tartanod kell attól, hogy drogot csempésznek a cuccodba.


Arról nem beszélve, hogy ennek a valószínűsége csekély.


És most meggyűlhet a bajom veled.😂

2022. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha így vélekedsz róluk, miért nevezed őket a barátaidnak?
2022. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hollófernyiges ***** válasza:
97%
Hát ha a barátaiddal is ilyen stílusban beszélsz, akkor szerintem jogos az aggodalmad.
2022. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Fenyegesd meg őket is előre, hogy meggyűlik veled a bajuk, ha drogot csempésznek a bőröndödbe!
2022. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csomó ilyen dokufilm van, aki így járt. Sőt, egyiknél az állitolagos szerelme tett ilyet a nővel. Csekély az tuti, de nem nulla.:/
2022. aug. 12. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Úristen. Vegyél egy bőröndöt, ami zárható lakattal. Én már tíz éve is ilyet vettem, sőt mai napig ilyen van nekem, és mindig zárom, munkàsszàllón, autóban, stb.

Ha le van lakatolva, hogy fog drogot tenni a bőröndödbe? Odaadod neki, hogy nézze át önként, vagy mi? Esetleg maga a személyzet fog szerinted drogot belerakni? Ezért kell akkor lakat, ha tényleg ennyire paranoiàs vagy.

2022. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Vagy nagyon rossz emberekkel barátkozol, vagy te vagy paranoiás és rosszindulatú.
2022. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!