Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baratom kiberelt szulinapomra...

Baratom kiberelt szulinapomra egy limuzint, baratokkal, hogy menjunk el bulizni masik varosba, de en nem hagyom egyedul 3 honapos babamat. MIT tegyek? Meglepetesnek szanta, legyek unnepronto, vagy hagyjam a babam, amit en nem akarok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 10:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, és érezd jól magad! Mami biztos vigyáz rá, te pedig kikapcsolódsz kicsit! Észre sem veszi a bábáskodott hogy nem vagy ott, és örülj neki hogy ilyen párod van!
2012. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
akár két etetés között is belefér egy ilyen kis limós kaland :) most 3-4 óra kikapcsolódás nem a világ, meglátod, jól fogod magad érezni :) mama és baba is biztos rendben lesz :)
2012. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Szerintem si menj el bulizni!Ez igazán szép gesztus a barátodtól,én a helyedben nem bántanám meg azzal,hogy lemondom a programot!Ha van kire hagyni a picit,akkor simán menj el,nem lesz semmi gond!:)
2012. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Hát azért,ha szopik a babád és még nem kapott cumisüveget, akkor azért eléggé necces egy buli.

Nem azt mondom,hogy ne menj, de max. két etetés között!

2012. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
cumisuveges
2012. febr. 11. 11:29
 6/45 anonim ***** válasza:
Ha cumisuveges akkor semmi gond. Menj el egy kicsit. Erezd jol magad. Semmi baj nem lesz. Es orulj hogy ilyen jo fej a parod.
2012. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja,orulj,hogy ilyen baratod van....arra ti nem gondoltok,lehet a sajat oromere csinalta?
2012. febr. 11. 11:37
 8/45 anonim ***** válasza:
57%

és ha a saját örömére gondolt? muszáj otthon megpukkadnod mert babád van? te nem érezheted jól magad ha a barátod jól érzi magát?


ne haragudj, de nagyon bepásulhattál már ez a pár hónap alatt? miért baj, ha olyan programot talált ki amit ő is élvez? az a lényeg, hogy gondolt rád, nem a haverjaival bérelte ki basszus hanem veled/neked!

de ha ennyire pukkancs vagy akkor duzzogj otthon :P

2012. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%

Én meg nem mennék. Amúgy milyen barát az, aki annyira sem ismer, hogy tudja, nem akarok magára hagyni egy három hónapos kisbabát.... Kenje a hajára.

Szerintem ha valakinek a szülinapjára örömöt akarunk szerezni, akkor olyasmit csinálunk, ami az illetőnek valóban öröm. Nem az örömszerző igénye számít, hanem azé, aki kapja azt a dolgot. Ha tudom, hogy valaki utál olvasni, nem veszek neki könyvet. Ha tudom, hogy kisbabája van, akit nem akar magára hagyni (ha kicsit is szeretem és ismerem, akkor tudom ezt róla) akkor meglepinem valami olyasmit adok, amivel valódi örömöt szerezhetek neki. Neki és nem magamnak.

Lehet lepontozni.

2012. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Gabkával értek egyet!

Ismerhetne annyira, hogy tudja, minek örülnél! 3masban is meg lehet ünnepelni egy szülinapot és nem kell hozzá otthon maradni!

2012. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!