Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » “Aki fiatalként nem vesz...

“Aki fiatalként nem vesz részt bulikon (Sound, Volt, Sziget), annak felnőttkorban nem lesz mire emlékeznie” - egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 19:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem értek egyet!
2022. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
maximum annyi, hogy onnantól tudod, hogy valójában nem egy nagy szám
2022. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem értek egyet, sőt elég sablon ha a fiatalság ennyi, hogy részt veszel a nagy fesztiválokon, vagy akár kis bulikon, azért ennél többe tis ki lehet hozni a dologból. Én nem buliztam ezeket max 1-1 ilyenen voltam, sose voltka akkora élmények, mint izlandon stoppolni...akkor én nem voltam fiatal? :D
2022. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%
Kissé lesarkított mondás, de annyiban egyetértek vele, hogy ilyenfajta élményeket is érdemes megtapasztalni fiatalon.
2022. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az az 5 év egyetem több élményt adott, mint egy megrendezett fesztivál. A
2022. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2022. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen egy dolgot bánok csak, hogy nem volt lehetőségem részt venni a Budapest Parádén, most 32 éves vagyok.

Mikor én tizenéves voltam, teljesen mások voltak a prioritások, nemcsak a bulik és fesztiválok léteztek.


Kérdésre a válasz: nem. Pont felnőttkorban tudod igazán csak megtölteni tartalommal az életedet.

2022. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem értek egyet!!


Ha valakinek az élménye csak bulikból áll, az eléggé felszínes és sajnálatos!


Én amikor legutóbb voltam, mert meghívtak, akkor ismét konstatáltam, hogy ha nem mentem volna se vesztettem volna semmit, mert: NEM NAGY SZÁM!!

2022. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Abszolút nem értek egyet. Voltam pedig fesztiválon, bár nem ezeken (Fishing, SZIN), de nem tartoznak a legeslegjobb élményeim közé.

Nekem néhány legszebb emlékem inkább a barátokhoz kötődik, volt, amelyik érdekes helyen, volt, amelyik csak az utcánkban. A társaság teremti szerintem a legjobb pillanatokat, legyen az a legjobb barátod vagy valaki, akit épp melléd sodort a szél jó helyen, jó időben.

3as: Azért az izlandi út nagyon menőn hangzik, oda én is beneveznék! :)

2022. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Akinek ez nem kellemes vagy nem szórakozás, annak akkor sem lesz szép emlék, ha kirángatják.


Én a középmezőny vagyok, szeretek eljárni néha szórakozni, de sok a magányos hobbim, sokszor gubózok be gondolkodni, olvasni, dolgozni egy problémán a magam kis világába.


Aki azt hiszi, hogy a festővászon vagy a számítógép előtt ülve az ember nem gyűjthet igazi élményeket, az hatalmasat téved.

2022. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!