Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart, amíg végre...

Mennyi ideig tart, amíg végre elmúlik a hiánya? Vagy soha nem is fog? Érdemes egyáltalán így élni?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve hogy megtaláltam életem szerelmét, és azóta annyira hiányzik hogy lehetetlen leírni szavakkal, nem hogy nap, de óra se telik el úgy hogy ne gondolnék rá, nincs olyan éjjel hogy ne álmodnék vele, egy merő szenvedés az élet azóta, nem érdekel szinte semmi, csak vegetálok. Azt hittem 1-2 hónap után jobb lesz, voltam már régebben is szerelmes, de az elmúlt már ennyi idő után, itt meg nem hogy nem múlik de mintha még rosszabb lenne napról napra a lány hiánya. Teljesen más mint bárkinél eddig, leírhatatlan mennyire hiányzik és mennyire szeretném őt látni.

Kérdésem: ez el fog múlni valaha, vagy ez a sírig kísér? És ha utóbbi, ilyen gyötrődés mellett lehet-e, érdemes-e egyáltalán élni?



2022. aug. 13. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Na, most akkor megtaláltad vagy elvesztetted?
2022. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Ha megtaláltad életed szerelmét, akkor tölts vele minél több időt, és sok boldogságot kívánok.

Ha ez egy plátói szerelem és közöd sincs ehhez az emberhez mert vagy nem merted neki kinyilvánítani a vonzalmad, vagy nem is volt lehetőséged mert valami celebről van szó aki a létezésedről sem tud, akkor ez nem életed szerelme, csak egy idealizált kép, aminek semmi köze a valódi személyiségéhez, sokkal inkább az amit te képzelsz el róla ismeretlenül.

2022. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen, el fog múlni, nem kell aggódni.
2022. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor osszejottel vele, vagy csak vágyakozás?
2022. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
El fog múlni, csak adj neki időt. Addig is koncentrálj más célokra, élj, jótékonykodj, tanulj, olvass, sportolj. Ne egy másik ember adjon értelmet az életednek. Ez a te életed, és egyedül te tehetsz azért, hogy úgy élj, ahogy számodra érdemes. Úgyhogy hozd ki a jelenlegi helyzetből is a legjobbat. Megfelelő időszak ez az önfejlesztésre, arra, hogy magadra fordítsd a figyelmed és az időd.
2022. aug. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Tehát nem is voltál vele soha? Akkor nem is találtad meg, egy álomképet kergetsz, ha ezt belátod, meg is oldottad a problémádat
2022. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is megtaláltam, beleszerettem, és kidobott. Azóta szenvedek. 14 hónapja.

Ő volt a tökéletes, soha nem lesz még egy olyan, mint ő. Mindenem volt.

El fog valaha múlni? Nekem hiszem, neked nem tudom.

De üdv a klubban.

2022. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiszem*
2022. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

engem most dobtak ki olyan indokkal hogy tartsunk szünetet. Én fejemben, mivel mindenki körülöttem telebeszélte a fejem, hogy ennek már annyi, én ugy veszem ez szakítás. Közel 1 évig voltam vele, mindent megadtam neki, ő is nekem, főzött mosott takarított rám 23 évesen, az ágyban meg olyan volt mint ha én lennék neki a világ. Érthetetlen okból vége lett.


Én se tudom mi tévő legyek, hogy felejtsem el, vagy ne. Összejövünk még vagy nem. De tudom ide kevés lesz 1-2 hónap, szerintem 1 év is hogy totálisan elfelejtsem mint szerelmemet.

2022. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

9, egy jó tanácsot ha megfogadsz, a következő barátnődet ne "használd" bejárónőként, és akkor talán hosszútávú lesz a kapcsolat. Ne garagudj meg, de én is meguntam volna ha nekem kell főzni, mosni, takarítani, ahelyett hogy minden házimunkát megosztottunk volna ahogy egy normális párkapcsolatban szokás.

Persze nem tudhatom ismeretlenül hogy mi áll a szakítás hátterében, de ennek a takarítós dolognak elég nagy a valószínűsége.

2022. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!