Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismamák. Nálatok is fennáll...

Kismamák. Nálatok is fennáll a mellfeszülés, időnkénti fájdalim és mellbimbóérzékenység esetleg fájdalom? Elmúlik ez majd egyáltalán, lehet majd fájdalommentesen szoptatni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

1-2 nap alatt el kell múljon ha helyesen teszed mellre a babát, ha nem, akkpr előbb utóbb sebes lesz.



Egyébként nekem 3 hét alatt állt be a kereslet kínála



1 mellbimbóberepedés ( cumizavar miatt)

1 bellgyulladás volt eddig



8 hónapos

2019. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem ismerem a fájdalom mentes szoptatást.a falat kapartam hetekig. A könnyem is kifolyt.. Katasztrófa... De most másodjára azért bizakodó vagyok...
2019. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azért valljuk be, a fájdalommentes szoptatás (rögtön kezdetektől) elég ritka....Mindenkinek minimum érzékeny, de legtöbbször az első hetekben bizony fájhat ( főleg ha még más dolgok is társulnak hozzá, egy ügyetlenebb baba, rosszul mellre téve, vagy lenőtt nyelvfék - nekünk megnézték az osztályon mégis az volt neki kis mértékben)

Aki szerencsés annak egykét hét alatt beleedződik a melle, aki nem annyira szerencsés (mint én is) hónapokig fog összeszorítva, majdnem sírva szoptattam, annyira fájt. (pedig volt nálunk lll es nőci is,és jól volt mellre téve a fiam)

Második babámnál már hamarabb vált érzéketlenné a cicim , ott talán 2 hét volt, de már nem első baba volt ugye.

2019. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feszül, túlcsordul, amikor a tejleadó reflex beindul, az fáj is picit, igen. Maga a szoptatás viszont sosem fájt egyik gyerekkel sem, ha jól van mellretéve a baba, akkor nem is szabadna fájnia.
2019. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!