Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legnehezebb...

Szerintetek mi a legnehezebb a celebeknek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az, de nem is szeretnék az lenni... Viszont... Nagyon érdekel, hogy mivel járhat egy ilyen szakma... Mondjuk Emma Watson, vagy Lady Gaga, Adele vagy bárki másnak szerintetek mi lehet nehéz a szakmájában? Mármint ott vannak a rajongók, az albumok(vagy filmek), fellépések stb... És nem tudok belelátni, ami jól van ez így, de szerintetek mi kavaroghat bennük? Mi az amitől egy idő után megterhelőnek éreznek valamit azzal kapcsolatban, hogy ennyire híresek? Mármint hogy mindenhol felismerik őket, sokszor olyan dolgokat pedzegetnek különféle újságokban, ami nem is igaz... Van egy képzeletbeli listám, de kíváncsi vagyok a véleményetekre... Szerintetek mi a pozitívum és mi a negatívum ebben az "állás"-ban? A pénz most nem számít :P

2022. aug. 16. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az életük.
2022. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Maga az alkotás, szerintem.

Én folyton azon stresszelnék, hogy fogok-e tudni még további x kelendő filmet/albumot kinyomni magamból vajon.

2022. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogy nincs visszaút. Soha nem lesz normális életük. Ezért is szokott a döntő többségük öngyilkos lenni.
2022. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy nincs rendes magánéletük.
2022. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sok negatív komment
2022. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Katona Dius ***** válasza:
Én pl. nem bírnám,hogy az egész életembe mindenki belelát. Hogy nem mehetnék ki az utcára úgy,hogx ne akarjon rögtön 10 ember lefényképezni. Nem nagyon van magànélet. Vannak kevesen,akik nagyon jól meg tudjàk oldani,de sokan nem.
2022. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A celeb mióta "szakma" te huszárkonzerv?! 😫
2022. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

A magánéletük elvesztése, hogy nem kaphatják vissza teljesen sosem a régi, normális életük a siker és hírnév előttről.

A másik pedig, hogy sokszor minden mozdulatot, minden szót szétcincálnak a emberek, hogy hibát keressenek az adott celebben.

2022. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kimagyarázni, hogy amit a Redditen írnak igazságokat róluk, azok hamis vádak.
2022. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A magánélet, nyugalom teljes hiánya. Hiába van sok pénzük, nem tehetik meg hogy akkor most elmennek nyaralni két hétre nyugiban, mert úgyis utánuk mennek a lesifotósok, nem mehetnek le a kisboltba vagy a moziba, hogy abból ne legyen hír, nem maradhatnak otthon két hétre pihenni, mert be vannak táblázva... Sose akarnák sztár lenni, hiába a végtelen sok pénz ha nem tudod kiélvezni mert egy taposómalom az életed nulla privát szférával és nyugalommal.
2022. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!