Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem van igazam vagy mások...

Nekem van igazam vagy mások látják jól?

Figyelt kérdés

Titokzatosnak tartanak az emberek, ami megítélésem szerint egyáltalán nem vagyok, csupán arról van szó, hogy:

a) Ha valaki nem mutatja ki a legalapvetőbb érdeklődést felém, akkor nem járok a nyakára, hogy traktáljam, hogy mi van velem.

b) Sokszor előfordult, hogy beszéltünk valamit, válaszoltam majd konkrétan le se kaksizta az illető a mondandómat.

c) Nincs közléskényszerem, tehát, ha valami felhozódik téma, akkor nem harapom be a számat, hozzászólok, megosztom, ha olyan, de ha nem, akkor nem dicsekszek.

d) Van egy bizonyos határ, ami mögé szimplán nem engedek be akárkit. Nem tartozik minden mindenkire.


Szerintem ezek teljesen normális dolgok és egyáltalán nincs benne titokzatosság.



2022. aug. 17. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál azok inkább a visszafogott, szófukar emberek jellemzői. Én több ilyet is ismerek, mi több, magam is eléggé az vagyok, meg elég erősen introvertált is, ennek ellenére se rám, se a hasonló ismerőseimre nem mondták sose, hogy titokzatos.

Én úgy gondolom, hogy nem ezek miatt tartanak annak, hanem van valami olyan a viselkedésedben, amire neked nincs kellő rálátásod.

2022. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted mi lehet olyasmi?
2022. aug. 17. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, jól kezeled ezt a helyzetet, nem érdemes kitárulkózni ennél jobban.
2022. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is ily3en vagyok
2022. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a munkahelyemen is ilyen vagyok mert sok a szarkavaro liba meg mindenkit kitargyalnak. Nekem meg tok jo eletem van es nem akarom hogy irigykedjenek. Ezer inkabb nem szoktam mondani semmit. Ezert zarkozottnak tartanak pedig egyatalan nem vsgyok az
2022. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!