Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha eddig mindig beilleszkedesi...

Ha eddig mindig beilleszkedesi problemak miatt hagytam ott a munkaimat, egy fornetti megfelelo allas nekem?

Figyelt kérdés

Az emberek miatt szamoltam le mindig, mert nem igazan tudok es akarok csapatban dolgozni. Nem tudok beilleszkedni, keves embert kedvelek, es nem tudom megjatszani magam

Egy fornettiban a betanulas utan egyedul vagyok egesz nap, vajon ez lesz a megfelelo, hosszutavu munka szamomra?


2022. aug. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Vagy igen vagy nem

Azt ugye tudod hogy embereket kell kiszolgálnod akikkel kedvesnek kell lenned, udvariasnak és ha ott áll és beszélget veled még perceket a vevő akkor is kommunikálnod kell és jópofizni minden nap?

2022. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Beilleszkedési problémák esetén hibás lehet az egyik, a másik - vagy mindkét fél. A kérdés számunkra megválaszolhatatlan, mert nem ismerjük a részleteket.


Ha a fornettis munka megfelel a Te szellemi szintednek, akkor próbáld be egy szezonra. Magabiztos fellépés szükséges idegen és alkalmilag problémás emberekkel szemben. Jobb esetben a megbízó meg tudja ítélni a pszichológiai alkalmasságodat. Sokat nem veszthetsz a témán.

2022. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg nem lesz az.
2022. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változó a forgalom, de főleg reggel rengetegen vannak. Próbáld meg és meglátod, de valószínűleg rühellni fogod.


Mivel nem akarsz emberekkel foglalkozni, olyan munkákat kéne keresned, vagy olyan dolgot tanulnod, amiben nem ezen van a hangsúly. Felesleges így a kereskedelemben lenned.

2022. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kérdező problémája, ha másokkal együttműködve állandó jelleggel csapatban kell dolgozni. Ezek alapján egy Fornetti neked való lehet. Tényleg reggel van a legnagyobb forgalom, olyankor mindenki siet, senki nem áll le trécselni.
2023. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!