Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok értékelni pl egy éttermet a google cégprofilján ?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés, hogy mi viszi rá az embert, hogy hagyjon egy értékelést 1-5 csillag között vagy akár egy kommentet is ?


Saját tapasztalatom az, hogy nem nagyon hajlamosak az emberek erre maguktól. Családomnak van egy étterme és már 15+ éve jól megy, sokan vannak szinte mindig de még 100 értékelés sincs rajta, kb olyan 40-50 lehet és ilyen 4-5 csillag között szokott lenni mindig az értékelés. Ezzel szemben egy másik helyet ha megnézek szintén étterem pár éve működik és tömegesével kapják a reviewkat , mit csinálnak amit mi nem ? Aktívan kérik hogy ha tetszett akkor hagyjanak egy értékelést ?


Szeretnék segíteni a családi vállalkozásban főleg az online térben meg dizájnban hogy mit lehetne másképp csinálni, hogy az interneten/google mapsen is felfusson a hely mert szerintem ez a mai világban már fontos. Tudtok adni pár tippet ?


2022. aug. 22. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán szoktam, max nagy ritkán csillagozok egyet ha a telefonom feldobja. Kommentet nem írok soha. Viszont amúgy tök hasznos dolognak tartom, szoktam olvasgatni őket, csak én nem veszem rá a fáradtságot hogy értékelgessek.
2022. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Soha.

De nem is hiszek semmilyen netes értékelésnek

2022. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kizárólag akkor írok Google-ba értékelést ha valahol nagyon felbosszantanak, olyankor repül az 1 csillag és (adott esetben angol nyelven) az őszinte szöveges értékelés, hogy milyen prosztó hely. Általában azt is megnevezem konkrétan kivel volt bajom, ugyanis sok esetben a tulajdonos/vezetőség/üzemeltető szokott reagálni a negatív értékelésekre, hátha 1-1 alkalommal elérem hogy kirúgják azt a barmot amelyik úgy bánt velem ahogy.
2022. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, de akkor is csak csillagot adok. Pedig a Google próbál motiválni rá mindig. Abban is lehet valami hogy sokan a negatív élményt osztják meg csak.
2022. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig csak két vendéglátó helyiséget értékeltem és kommentet is írtam melléjük, de inkább csak az időt sajnálom rá általában, magával a jelenséggel nincs bajom.

Főleg ha aztán a válaszukban megköszönik a pozitív visszajelzést és látom rajtuk, hogy jól esett nekik.

2022. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!