Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mégis mi volt?

Ez mégis mi volt?

Figyelt kérdés

Múltkor egy üzletben parfümöt szerettem volna nézni a kedvesemnek, odamentem a kiszolgáló hölgyhöz, aki épp pakolhatott talán, elmondtam az igényeimet, azt hogy milyen illatra gondoltam, az eladó erre odakísért a parfümökhöz, mutatott 1-2!!! Illatot, majd ott hagyott.

Nem értettem az egészet, hogy történhetett ez?

Ennyire nincs ember? Vagy ma már nem célja eladni az eladónak?



2022. aug. 23. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, magadtól nem érzed a szagokat? Mégis mit kellett volna csinálnia, rádfújnia a teljes készletet?
2022. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az eladóval semmi baj, odavezetett a női parfümökhöz, ha már olyan vak vagy, hogy magadtól nem találod meg. Mit vártál, hogy még egyben gondolatolvaso is lesz és majd kitalálja, milyen illat tetszene a drágaságodnak?

Vagy arra számítottál, hogy több órán át körbe fog repkedni, míg te az összes pacsulit végigszagolod, aztán eldöntöd, hogy egyik se tetszik?

2022. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ezer más dolga, nem fogja ezer évig melletted bszni a rezet, mikor azt sem tudod mit akarsz. Plusz válogathatsz egyedül is, ahhoz nem kell ember.
2022. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bunkó a személyzet néhány helyen. De egy általános helyen mint pl egy drogéria, ami nem elit közönséget szolgál ki nem várható el, hogy kiemelten foglalkozzanak a vevőkkel. Lehet vannak ilyen helyek mondjuk a Váci utcában vagy az Andrássyn de ott durván fizetni kell.
2022. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azok az alkalmazottak amúgy 90%-ban árúfeltöltő vagy pénztáros pozíción vannak, a vevők kísérgetése nem része a munkakörüknek.

Ezt tasd észben amikor legközelebb egy "eladó" elkísér egy-egy részleghez, esetleg még mutat is valamit. Puszta kedvességből csinálja, amúgy baromira nem dolga.


De egyébként nem is tudom mit vártál. odavezetett, nem? Nem egy exkluzív boltban voltál, neki sincs több fogalma a termékek milyenségéről azon kívül, hogy hol vannak. Hisz a dolga az, hogy kipakolja, nem az, hogy minőségellenőrzést hajtson végre rajtuk. Innentől kezdve pontosan annyi adattal dolgozik, mint te: el tudja olvasni a dobozokat és annyi.

2022. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az eladó hölgynek kellett volna szagolnia is. Meg a kupakot le fel tenni. Választani, és fizetni is!


Micsoda emberek vannak komolyan!!!

2022. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem ismeri az igényeidet, odakisért a tobb pacsulihoz, a többi a te dógod. Ha nem lenne kipakolva a pócok, amin épp akkor dógozott, akkor meg azé vinnyognál.

Nincs már az a régifajta emberszeretet a másik felé, mint régen vót, munkaalapú társadalom van, kérem.

2022. aug. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már foglalt volt, - fel sem merült benne, hogy hozzád menne feleségül.
2022. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy eladónak nem az a munkája, hogy a vevőkkel foglalkozzanak?
2022. aug. 23. 09:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szint, amely felett már feltételeznek felnőtt emberektől némi önállóságot, - a bolti eladó nem egyenlő egy családsegítő vagy lelki segély szolgálattal. Egyszerűen "csak" eladó. Illik udvariasnak, előzékenynek, barátságosnak lennie és ismernie az árut, amit el akarnak adatni vele, naprakésznek lennie az árváltozásokban, akciók által kínált lehetőségekben, de semmi több! -Mondjuk bőven elég ez is tőle, ha lelkiismeretes!
2022. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!