Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mégis mi volt?

Ez mégis mi volt?

Figyelt kérdés

Múltkor egy üzletben parfümöt szerettem volna nézni a kedvesemnek, odamentem a kiszolgáló hölgyhöz, aki épp pakolhatott talán, elmondtam az igényeimet, azt hogy milyen illatra gondoltam, az eladó erre odakísért a parfümökhöz, mutatott 1-2!!! Illatot, majd ott hagyott.

Nem értettem az egészet, hogy történhetett ez?

Ennyire nincs ember? Vagy ma már nem célja eladni az eladónak?



2022. aug. 23. 00:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

9, nem. Bolti eladó feladatköre az árúfeltöltés és a kasszázás.

Ő elirányított téged arra a helyre ahol megtalálod amit keresel, de nem feladata kitalálni mi lenne szívednek vágya.

2022. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Azért tisztázzuk, ez ilyen Rossmann/Müller szintű hely volt, vagy Douglas/Marionnaud? Gondolom annál nem jobb.
2022. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

Mi ezzel a baj :D?

Ez nem parfümgyár volt, gondolom, nem kellett volna semmit elmondania a parfümökről, gondolom nem is tud róluk semmit, meg nem is kell tudnia, szóval mit problémázol?

Az fáj, hogy neked kellett eldönteni, hogy milyen parfümöt vegyél a kedvesednek? Ja, gondolom. Azt vártad volna, hogy az eladó eldöntse helyetted, mert neked annyira fingod se volt.

2022. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!