Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lehet, hogy sokan ezért...

Nem lehet, hogy sokan ezért nem avatkoznak közbe, ha látják, hogy valakit bántalmaznak?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 23. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De lehet.
2022. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, senki nem akar házhoz menni a pofonért, az emberek többsége inkább kerüli a konfliktust, főleg olyan emberekkel, akiknek a viselkedése nem beszámítható.
2022. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem avatkozok bele, mert nem vagyok nettó hülye, hogy esetleg engem is megverjenek.
2022. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem csak ilyen módon nem avatkozbak közbe. Sokszor, amikor lehetőségük lenne pl távolról és biztonságból hívni a rendőrséget, akkor sem teszik.

Olvass utána a Kitty Genovese-gyilkosságnak.

2022. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
55 kilós nőként nem szoktam verekedők, kötekedők közé állni. Főleg, hogy szinte mindig nem teljesen beszámítható, agresszív állat férfiakról van szó.
2022. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!