Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az eset tegnap történt,amikor...

Az eset tegnap történt,amikor a csodálatos anotalkon ismerkedtem épp. Összedobott a sors egy magàt 15 évesnek kiadó fiúval.Megbeszéltük hogy instán folytatjuk a beszélgetést,megadta a nevét,bejelöltük egymást, megvolt minden,innen kezdett fura lenni?

Figyelt kérdés

Először is a bio-ba kiírta, hogy az állatorvosi egyetemen tanul,15 évesen, ezzel még nem is foglalkoztam,utána megbeszéltük hogy küldünk arcképet egymásnak. Én kezdtem,de láttam hogy lescreeneli,és írt hogy küldjek meztelent is teljes testtel. Visszaírtam hogy, ne mentse a képeim, és hogy küldjön ő is valamit majd utána.Erre annyit böfögött vissza hogy „ne ugass", és a napiszaron tetszeni fog majd nekik a képem, persze rögtön ment a tiltás,és remélem a Zuccelés is,de akkor is kinek van annyi ideje hogy a szabadidejében is random emberekre írogat rá és rakosgatha ki a „Napiszarra".


Veletek történt már hasonló? Vagy esetleg letiltottátok hamarabb?



2022. aug. 25. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Betalált a férgese
Nem volt még szerencsére
Már hamarabb tiltottam
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utoljára tinikoromban voltam ilyen alja chatoldalon, szóval azóta nem volt szerencsém ilyen csodás arcokhoz.
2022. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Azt te honnan a fenéből látod a neten keresztül, hogy lementi a képedet???
2022. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%

2es

Az Instagram üzeneteknèl és snapchaten is jelzi a rendszer .

2022. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Belefutottam én is defektesekbe, de gyanakvó vagyok, úgyhogy nem jutok el velük idáig, én hamarabb tiltom, ha valami nem stimmel.
2022. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Nekem is küldhetnél képet, baby. Nem rakom fel sehova, csak húzogatom rá kicsit. 🙂
2022. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy arcképet miért rak fel napiszarra? Vagyis ha ki is rakja, ezt mások miért találnák viccesnek vagy mit akar ezzel elérni? :D
2022. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Volt ilyen. De én már tovább jutottam.

Ő is küldött már rendesen képeket, meg én is.

De ő egyszer csak le töltötte azokat amin látszott az arcom. És meg találta a face emet.

És fenyegetett, ha nem küldök többet, megosztja az oldalamon a meztelen képemet.

Viszont, ha innen van aki szeretne képcserézni instán, annak itt a nevem. hkristof668.

23 éves vagyok.

2022. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt én se teljesen értettem, gondolom feláll neki rá hogy kihasználhatott és lejárathat, vagy csak senkinse szereti és itt élte ki magát
2022. aug. 25. 14:06
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Tudtommal a napiszar megszűnt. A múltkor épp fel akartam néhány kiscsaj testét tenni, de nem volt már ott semmi.
2022. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve ez furcsa lehetett volna, hogy 15 évesen egyetemre jár. Magyarországon nincsenek a zseni gyerekeknek sem olyan opciók, hogy 11 évesen valaki leérettségizzen. Itt a zseninek is minden ugyanannyi ideig tart(csak az egyetem gyorsítható meg esetenként).

Ha már ilyen kamuval indít, akkor eleve tiltani kell, ott már valami nem oké.

Amúgy oké, kirakja a képeid valahova, és? Te meg feljelented személyiségi jogok megsértése miatt. Ezt kellett volna írnod neki. "Oké kitehed, baràtom, de ezt most lementettem, amit írtál, és ha bárhol meglàtom a képemet megy a feljelentés ellened személyiségi jogok megsértése miatt. Na tisztában vagy azzal, hogy ez mit jelent, vagy az állítólagos "egyetemeden" ilyet még nem tanítottak?"

Ezek után meg letiltani a francba a kis kö csögöt.

Amúgy soha ne küldj senkinek magadról képet! Főleg ne intim képet. SENKINEK! Még a szerelmednek sem, mert ha szétmentek akkor ki tudja az is miket fog művelni. Láttam már ilyet.

És Facebookra menjetek át beszélni! És csak olyan profillal beszélgess ami 100%-ban valós! Van kint neki is kép, vannak posztjai, és nem öt perce készített, kamu profil. Az már eleve gyanús.

Te a nevedet soha ne add előre! Előtte csekkold le a profilját, és ha nem jön be, mert kamunak érzed, vàlj szét, és be se jelöld.

Lány vagy, neked ezerszeresen jobban kell vigyáznod magadra, mint egy fiúnak.

2022. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!