Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az eset tegnap történt,amikor...

Az eset tegnap történt,amikor a csodálatos anotalkon ismerkedtem épp. Összedobott a sors egy magàt 15 évesnek kiadó fiúval.Megbeszéltük hogy instán folytatjuk a beszélgetést,megadta a nevét,bejelöltük egymást, megvolt minden,innen kezdett fura lenni?

Figyelt kérdés

Először is a bio-ba kiírta, hogy az állatorvosi egyetemen tanul,15 évesen, ezzel még nem is foglalkoztam,utána megbeszéltük hogy küldünk arcképet egymásnak. Én kezdtem,de láttam hogy lescreeneli,és írt hogy küldjek meztelent is teljes testtel. Visszaírtam hogy, ne mentse a képeim, és hogy küldjön ő is valamit majd utána.Erre annyit böfögött vissza hogy „ne ugass", és a napiszaron tetszeni fog majd nekik a képem, persze rögtön ment a tiltás,és remélem a Zuccelés is,de akkor is kinek van annyi ideje hogy a szabadidejében is random emberekre írogat rá és rakosgatha ki a „Napiszarra".


Veletek történt már hasonló? Vagy esetleg letiltottátok hamarabb?



2022. aug. 25. 13:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűnt meg, mai poszt is van.

De ha csak arcképét kapott, azzal nem tudom mit akar ott. Szerintem ki sem rakják a szerkesztők. Az a lényeg, hogy volt annyi eszed, hogy mást nem küldtél.

2022. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Van meg manapsag is olyan, aki kepes meztelen kepeket kuldeni magarol vadidegennek?😱
2022. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
#5 Te meg ne legyél már idióta. Ha a kérdező 15 éves srácokkal akarna ismerkedni, akkor gondolom ő sem 18. Illegális intim képet tárolni róla, mehetsz a böribe egy ilyenért, ott meg téged húzogatnak majd egy kicsit.
2022. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#10-es Dehát én fiú vagyok,hamis profil volt egyébként,nem küldtem intim képet egy egyszerű arckép volt, rögtön tiltottam is és beolvastam neki , de akkor is olyan fura ez az egész
2022. aug. 25. 20:46
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
"a a kérdező 15 éves srácokkal akarna ismerkedni, akkor gondolom ő sem 18. " Ja, hanem sanszos hogy negyven.
2022. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
50%

Sziaa!

Igen én is találkoztam vele, én snapen, engem is azzal fenyegetett, hogy kirak napiszarra, nem tudtam mi az mostmáe tudom. Ja és szerintem valami beteg elme szóval ja...

2022. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!