Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kínos ha 24 éves...

Szerintetek kínos ha 24 éves nőként az az egy esélyem van az otthonról való elköltözésre, hogy lakótársat keresek?

Figyelt kérdés

Ciki 24 éves felnőtt nőként lakótársat/társakat keresni, mert egyedül nem tudnék gyűjteni az albi mellett?

Jelenleg otthon élek, de már nagyon kezdem kinőni a családi fészket.


2022. aug. 25. 20:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Semmi kínos nincs ebben, sokan voltunk ezzel így.
2022. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Én 26 évesen voltam ilyen helyzetben, nem gáz, sokan vagyunk/voltunk így :)
2022. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem ciki.

Jópár 20-as éveiben lévő nőismerősöm ugyanígy társbérletben élt. Az egyikükre kifejezetten menő nőként is gondolok, bár nyilván nem a lakhatása határozta meg ezt sem.

2022. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi kínos nincs ebben.
2022. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem, ma Magyarországon ilyen fizetések és ilyen árak mellett nagyon kevesen tudnak egyedül kigazdálkodni annyit, hogy egyáltalán fönntartsanak egy albit + fizessék a kaját, és akkor még a megtakarításokról, autóról, ruháról, szórakozásról stb. nem is beszéltünk.

A mai világban ez úgy működik, hogy vagy szerzel egy zsíros állást, vagy egy párt, és akkor ketten 2 fizetésből jobban eléldegéltek.

Szóóval egyáltalán nem gáz, ma a legtöbb embernek itt ennyire futja.

2022. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem.
2022. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Én is az exemmel éltem két évet, úgy kigazdálkodtunk, de év elején szakítottunk és haza kerültem.

De fél év alatt rá kellett jöjjek, hogy nagyon nem bírom már itthon. Felnőtt vagyok, mások a szokásaim, de egyedül az albi meg húzós.

Na ezért gondoltam társbérlőre.

2022. aug. 25. 20:53
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Az a cikki, hogy nincs 20-30 ezer állami bérlakás fiataloknak, és nem épül évente legalább pár száz, egy negyed stadion árából.

A Vodafone vételár állami részéből 14 ezer bérlakást lehetne építeni.

2022. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne ciki, csak az a ciki amit te annak érzel.

Szerintem nem ciki.

Van aki előbb kezdi és van aki később, te azt hiszem kb a közepénél vagy.

2022. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Inkább az ciki, hogy erre csak megvonják a vállukat, mondván "ilyen Magyarország". Lehet, hogy egy kicsit meggyőzőbben kéne "kopogtatni" állam bácsi ajtaján.
2022. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!