Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zaklatnak?

Mit tegyek ha zaklatnak?

Figyelt kérdés
Internetes közösségi oldalakon tesznek megjegyzéseket a külsőmre. Kezdték az egyik oldalon, azt privátra raktam, jött a másik, ahol maradt egy ezeréves nyilvános poszt véletlen, és az alá kommentelgettek. Letöröltem a posztot, ez volt 2 hete. Tegnap jött az email, hogy be akarnak lépni a profilomba. Mindenhol be van kapcsolva a kétfaktoros hitelesítés, de már elegem van, hogy fél éve nem adják fel a zaklatást. Mit tegyek?

2022. aug. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Mégis ki vagy te, hogy ennyire ragadnak hozzád? xd Selena Gomezre nem ugranának így, ha lefolyna a székről.
2022. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ezen mész keresztül. Velem is történt ilyen, én végül felfüggesztettem a fiókjaimat, hogy ne tudjanak megpróbálni belépni, majd álnéven létrehoztam egy másikat, azon nem találtak meg. Kb. egy év múlva állítottam vissza őket, remélve, hogy megunták, elfelejtettek, szerencsére így is lett.
2022. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szólj norbidnak rékuci, hogy lófejűségednek udvarolnak, ő majd elkergeti a dagikat, mert ahhoz ért:DDD


Minek mutogatod magad? Aki "sarokra áll", az kap mindent...mi a tanulság?

Nem kell bután kiállni dísz szemlére pláne, ha még igazuk is van a kommentelőknek...

2022. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Semmit ne foglalkozz vele majd megunjak és keresnek más áldozatot.
2022. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!