Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit fogsz csinálni a nyár...

Mit fogsz csinálni a nyár utolsó napjaiban?

Figyelt kérdés
Mivel jövő hét csütörtökön már szeptember 1-je lesz. Ezzel vége a nyárnak és ősz kezdete lesz.

2022. aug. 27. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

29-ig dolgozom, 30-àn utazom haza. Bizonytalan ideig otthon leszek. Otthon vár rám kb egymillió elintéznivaló, és egy szétvert ház, mert felújításban vagyok. Szerintem egyértelmű mit fogok csinálni.

Szeptemberben meg, ha meg tudom oldani elmegyek 3-4 napra egyedül nyaralni belföldön. Lehetőleg még mielőtt visszaàllok munkába előtte.

2022. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dolgozni, mint úgy általában, meg az építkezés után járkálok
2022. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, tényleg csak puszta kíváncsiság hogy miért lettem fullra leszavazva???
2022. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyelveket tanulok, egyikkel nyelvvizsgára készülök, szüleimnek segítek és, ha minden jól megy, egyik barátnőmmel találkozom.
2022. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!