Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szólt, hogy köszöntem?

Miért szólt, hogy köszöntem?

Figyelt kérdés
Mentem be az egyetemre és köszöntem a portásnak, aki nem köszönt vissza. A porta előtt állt egy fiú és szólt neki, hogy köszöntek. Ennek tulajdonképpen mi értelme is volt? Egy ennyire faragatlan embert, aki annyira nem képes, hogy viszonozzon egy szimpla köszönést úgyse lehet megnevelni, pláne nem egy hallgatónak.

2022. aug. 28. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát erre most nem tudok mit mondani, ez van. Nem tette rosszul a fiú hogy rászólt, de szerintem nem is az a kérdés hogy: ,,Miért szólt, hogy köszöntem?"

Elvégre akkor most mire vagy kíváncsi?

Nem rosszból csak érted na, magáért beszél a helyzet

2022. aug. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkónak találta, hogy a portás nem volt képes visszaköszönni neked, és nem mindenki tudja szó nélkül tűrni a tahó emberek viselkedéseit. Ettől persze változni nem fog úgyhogy sok értelme nincs.
2022. aug. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Bele vannak a zemberek fásulva a feladataikba, egymásba. Az, hogy felszólalt a helyi Chuck Norris a nevedben, az jó, de értelme nem sok van. Amúgy mi van, ha halkan, nem érthetően köszöntél, vagy a portás cseppet nagyot hall?
2022. aug. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Jaj ugye ez nem megint egy olyan kérdés, hogy "ugye ezért szólt neki mert tetszem neki?"
2022. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Ha még hallotta a srác is, akkor a portásnak is hallania kellett.

#4 Tipikus nagy baj az agybaj eset. Írtam valahol, hogy lány vagyok? Tanulj meg értőn olvasni!

2022. aug. 28. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Te meg tanulj meg értelmes kérdést kiírni :) azt sem írtad, hogy fiú lennél.. azért feltételezhette, hogy lány vagy, mert azok szoktak mindenbe belelátni ilyesmiket és írnak ki kérdést róla
2022. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A te válaszod, látom, hogy te írtad. Te nem tudtál a kérdésre válaszolni, senkinek nem is jutott eszébe elterelni a szót. Az ilyenek miatt butul a társadalom, mint te, már ne haragudj.
2022. aug. 28. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Lol nem az én válaszom volt :D gondolom megnézted hány pipás, ki kell ábrándítsalak, van olyna, hogy két embernek ugyanannyi pipája van.. tudom, durva
2022. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!