Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy nagyon...

Voltál már úgy, hogy nagyon elzarkoztal az emberektől?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy habár társaságba jártál meg emberek közé, de érzelmileg nem engedtel közel magadhoz senkit, mert féltel, hogy megbant vagy elveszited. Elvesztettem valakit aki nagyon fontos volt nekem és most úgy érzem falakat húztam magam köré..
2022. aug. 30. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bezártam magam a szerszámtároló fészerbe véletlenül.
2022. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első! 😂😂😂


Én voltam már így. Nagyon bezárkóztam, amúgy sem vagyok egy nyitott ember, de akkor iszonyat magamba zártam mindent is.

2022. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálad ebben az esetben természetes, ez egy gyászfolyamat, ami idővel oldódni fog. Ha nem, akkor pszichológus segítsége szükséges.

Nem feltétlen ilyen szituban, de én is folyamatosan ezt teszem, elzárkózom az emberek elől, keveset engeddek be magamhoz.

2022. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lassan 39 éve.
2022. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"érzelmileg nem engedtel közel magadhoz senkit, mert féltel, hogy megbant vagy elveszited."


Elég sokáig én is így voltam, de egyszer valaki miatt kivételt tettem. Bárcsak ne tettem volna. Ő ezt nem tudta értékelni. Újabb csalódás, azóta újra bezárkózás.

De nem szoktam panaszkodni, mert ez nekem biztonságérzetet ad (csak a kérdés miatt írtam le). Nem fogom magam még egyszer érzelmileg, testileg, lelkileg kiszolgáltatni....

Időnként jók azok a falak....

2022. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is ilyen voltam.


Volt néhány ember aki elbizonytalanított, nyitottam felé, de csak ismét egy újabb csalódás. Megerősített abban a hitben, hogy nem szabad megbízni senkiben.

2022. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!