Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 1 év alatt 2 szerelmi csalódás...

1 év alatt 2 szerelmi csalódás is ért (elég komolyak) az elsőtől hetekre elegem lett mindenből, elzárkóztam stb de a második. Fél éve élni sincs kedvem mit kezdjek? 15/f

Figyelt kérdés

az a pár hét teljes rosszkedvvel telt el,a vége felé jöttek a mosolyok stb. fél éve meg (egy ismerőssel való beszélgetés alapján) kijött a depresszió (neki orvos mondta hogy abban szenved,nekem nem mondta doki de a tünetek tökre ugyanazok 100%-ig)sokat gondolok pl arra hogy "mi lenne ha innen vagy onnan leugranék" "vagy milyen érzés lenne ha felvágnám az ereimet és szép lassan elvéreznék" tehát sokat gondolok a halálra.

visszatérve a fél éve kijött állapotomra kb 1-2-3 hetente változik az hogy nagyon jó a kedvem röhögök mindenen mint egy idióta stb (a jókedv van 1-3 napig) aztán napokra hetekre élni sincs kedvem.

Mit kezdjek magammal?

bocsi ha zavaros lett.Ja,és a kamaszkorról nem akarok hallani mert beszélgettem a kortársaimmal (1-2 ember aki néha mondjuk havonta egyszer nem szarja le a fejem hanem meghallgat)és tök máshogy vannak.Nekem valahogy más.

15/f



2014. jún. 5. 13:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ja és összesen 2 haverom van akikkel kb 2 hetente találkozok...a szüleimet meg kihagynám ebből

még ennyit tettem csak hozzá!

2014. jún. 5. 14:06
 2/12 anonim ***** válasza:
ebben a korban nem szabad ezeket a tinédzser szerelmeket komolyan venni.majd pár év múlva belekótolsz az igazi szerelembe és jókat fogsz nevetni ezeken a tini dolgokon.Fel a fejjel!! :)
2014. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, még lehet tucat és tucat kapcsolatod, lehet feleséged és gyereked. Ha megölöd magad, sosem tudod meg, hogy milyen élet várt volna rád.
2014. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!mentek a zöldek.

de az osztály legalsó gyerekének(büdös,buta,senki sem foglalkozik vele)összejött egy csaj.Most nem akarom őt bántani de hát.. a tőlem 2 évvel idősebb selyemfiú unakatesómnak is volt már.a osztály egészének is...már ott tartok hogy másoknak azt hazudom eddig volt 2 lány akivel együtt voltam.

2014. jún. 5. 14:11
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és picit hosszabb vémeényeknek jobban örülnék.
2014. jún. 5. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:
és egyedül nem tudsz boldog lenni? miért van az,hogy olyan sokan hiszik azt, hogy egy párkapcsolat azért van, hogy megmutassuk a többieknek ,mi is érünk valamit...Tudom,hogy nemcsak a fiatalok,hanem a felnőttek is cikiznek ha valakinek nincs barátja/barátnője, de onnantól kezdve,hogy elhatározod nem foglalkozol a többiek véleményével, sokkal jobban fogod érezni magad. Mert aki folyton rágörcsöl a teljesítményre, abba bele lehet betegedni. Am a hangulatváltozásaidat meg a hormonok okozzák, ilyenkor ez természetes :)
2014. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bukor Peti ***** válasza:
fel a fejjel. még előtted az élet. sokkal jobb lányokat fogsz megismerni. :-)
2014. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi! titeket is felpontoztalak!

Nem mások miatt kéne barátnő csak hiányzik..

A második lány az osztálytársam..már csak 1 hétig látom de iszonyú lesz a nyári szünet..

2014. jún. 5. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:

az ilyen kamaszkori szerelmek nem tartanak sokáig, nézz körül az ismerőseid körül, kinek van ennyi idősen olyan párja, akivel évek óta együtt van... ez a korszak a próbálgatás időszaka, több emberrel is kipróbálják, milyen együtt járni, stb., de majd csak huszonévesen köteleződnek el valaki mellett általában.

Veled az lehet a baj, hogy ha valakivel jársz, túlságosan beleéled magad a kapcsolatodba, csak neki élsz, így nehezen megy a szakítás feldolgozása. Szerintem , ha találnál magadnak barátokat, akikkel nem csak kéthetente lógsz, hanem napi szinten van kapcsolatod, akkor ők segíthetnek az ilyen esetek feldolgozásában, másrészt, mikor nincs kapcsolatod, akkor is veled vannak, együtt tudtok menni bulizni, ide-oda, ahol lehet csajozni, ismerkedni.

2014. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én is hasonlóban szenvedek. Egy éve vagyok depressziós, természetesen volt kiváltó oka, belebetegettem a fájdalomba. Hangulátváltozások, alvásba menekülés, hirtelen elsírom magam, néha a temetésemet szervezem az agyamba, hogy minek hogy kell majd lennie, kb mintha az esküvőm lenne. Néha én is elképzelem ahogy a penge nyoma ott virít a kezemen, és csurog le a vöröslő vér. Éjjelenként ordítok álmomban, néha hang nélkül sikítozom. Ha elterelem a figyelm, az segít...mindig hiányzik egy barát, vagy bárki aki úgy velem lehet, de ezt nem várhatom el senkitől. Néha viszont bolondosan jó kedvem van, kb kiszámíthatatlan az egész..Vannak 'jobb' időszakok, aztán újra egy pillanat alatt a gödör mélyén..

Kitartást kívánok, mert tudom mit élsz át. Segít a figyelemelterelés, ha betáblázod magad programokkal, hogy másra is figyelj.

Sok sikert! 16/L

2014. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!