Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tetszik valaki, de van...

Ha tetszik valaki, de van párja, az emberek az ismerkedésre akarnak ösztönözni, de néha az illető kedves velem, akkor hogyan deríthetem ki a valódi érzéseit? 18/N

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Magánnyomozó révén...
2022. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2022. aug. 30. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Arra, hogy érdemes lenne-e venni a négyfős családnak még a nyár végére egy fagylaltkészítő gépet a Tescóban, ha megjön majd végre a fizetés.
2022. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem folosleges, meg ugyis jobb fagyit veszel.
2022. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Természetes gazdálkodásból származó gyümölcseink, tanúsított kakaónk, és bio jegünk van, úgyhogy nem vagyok biztos abban, hogy mástól jobb fagylaltot kapnék.
2022. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért pont a fagyi téma az, ami ehhez a kérdéshez köthető? :)
2022. aug. 30. 17:03
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mert a komolysàga hasonló.


Ciccmicc, nem megyünk rà foglalt emberre, ennyi a lényeg.

Vagy pótkerék leszel vagy/és olyan erkölcsökkel szembesülsz, aminek nem kéne szimpatikusnak lennie.


Menjél szépen,egy rahedli szabad korodbéli kissràc màszkàl az orszàgban.

2022. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy köthető, hogy rákérdeztél arra, hogy mire gondolok...
2022. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg neked nem baj,hogy tönkretennél egy kapcsolatot mert te nő vagy,ártatlanság kártya a kezedben.


Mellesleg ha a srácnak vannak érzelmei a ktya lelked felé,akkor az már réges rég baj és nem csak egy ember kell hozzá.

Nekem biztos nem kéne egy ilyen útszéli,aki simán tönkrebxxa más emberek viszonyát.

2022. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En mar jottem ossze csajjal tobnszor akinek volt baratja. Marmint mikor kezdtunk kozel kerulni szakitott vele, h ne csalja meg es utanna. Viszont ha a srac nem probalkozik nalad akkor hagyjad sztem..
2022. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!