Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha nekem...

Miért van az, hogy ha nekem valaki tetszik, akkor ő biztosan nem fog odajönni hozzám ismerkedni?

Figyelt kérdés

Miért nem jön oda hozzám senki, hogy ismerkedjünk, szeretkezzünk, legyünk boldogok, vagy bármi jóval?

És ráadásul sehol sem látom hogy mások csinálnának ilyesmit...

Hogy ismerkednek akkor az emberek valójában?

A jó, összeillő kapcsolatok, hogyan jönnek össze?



2022. máj. 23. 05:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
És téged mi gátol abban, hogy te menj oda?
2022. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Se ferfiak, se nok nem mennek mar oda a masikhoz. Annyira nem erdekled, vagy azt varjak te menj oda.
2022. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert ez felnőttek nem úgy működik, hogy "szia! Leszünk barik?". Ez utoljára az oviban volt versenyképes.
2022. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3# Hát akkor hogy működik?

(Nekem az is tetszetős, amit te említettél!🙂)

2022. máj. 23. 07:29
 5/24 anonim válasza:
89%
Hát ha csajt akarsz magadnak akkor azért neked kell kezdeményezni és tenni a kapcsolatért elnyerni a szerelmet
2022. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak ma már azért nem mennek oda, mert sok nő rendkívül gorombán hajtja el őket.

Ezen nem segít, ha te vagy az az egy, aki nem!

Sajnos neked kell kezdeményezni!

2022. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Mert valószínű, hogy ugyanezt gondolja az aki tetszik neked. 2 ember aki a másikra vár, azok cseszhetik.
2022. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Hozzám odajött találkozón egy oltári aranyos csajszi, abszolút kedves volt és kíváncsi, kezdeményező, én meg sikeresen bele is szerettem, de most meg hiába próbálom elhívni valahova nem tud/akar jönni. :((
2022. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Shaddark ***** válasza:
26%

Igen, akik kezdeményezőek, azoknak sokkal - sokkal több pasiból / csajból lehet válogatni mint akik nem. Ezért nagyobb a konkurencia is náluk.


Amúgy, - bár emancipáció meg minden ilyen van ma már, az alap felállás még az hogy a pasi megy a nőhöz "udvarolni". A legtöbb nőt eleve úgy nevelik és szocializálják, hogy ne tegyen ilyet mert csökken az önértékelése és a társadalmi megbecsülése.

Nem tudom a kérdést kiíró férfi e vagy nő, ha férfi akkor nagy bajok vannak. Ha nő akkor csak több esélyt kell adnia, azaz több helyre eljárni, több embert megismerni. Az sem baj ha ezek tudatosak. Pl. egy adott közösség vagy hobbi amiről tudnak beszélni mert érdekli őket.

2022. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

"A legtöbb nőt eleve úgy nevelik és szocializálják, hogy ne tegyen ilyet mert csökken az "

Ez nem illik az egyenjogúsághoz.

Tehát az így nevelt nők hátrányba fognak kerülni.

2022. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!